Софіївка та вінницькі фонтани

Регулярний тур.
Мальовничий парк, захоплюючі музичні фонтани та різноманітні цікавинки Поділля чекають на вас.
495 грнЗамовити
Назва туру:Софіївка та вінницькі фонтани
Дата туру:

 

Тривалість: 2 дні / 2 ночі

1 день: виїзд зі Львова (20:00) – нічний переїзд до Умані. 2 день: Національний дендропарк “Софіївка” (екскурсія та обід) – Немирів – Печера та Сокілець – Вінниця (огляд світломузичного фонтану, поселення в готель о 21:00). 3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вінниця (круїз на катері по Південному Бугу, огляд музею та усипальні М.І. Пирогова) – Меджибіж (обід та екскурсія) – переїзд до Львова (повернення о 22:30).

На Вас чекають:

- мальовнийчий, квітучий та найгарніший парк України “Софіївка”;
- палац Щербатової та парк біля нього у Немирові;
- казкові панорами Подільської рівнини та пороги Південного Бугу;
- мавзолей Потоцьких, Печерський парк та дерев’яна церкву Різдва Богородиці (1762р.) у с. Печери;
- круїз на катері по Південном Бугу, музей Пирогова та найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан;
- фортеця XVI ст у Меджибожі;
- отримаєте можливість придбати в’ялену, сушену чи копчену рибу з Південного Бугу;
- з вікна автобуса Ви оглянете: Скіфські вали біля Немирова, завод горілчаних виробів “Nemiroff”, першу електростанцію Немирова, будівлі водяного млина у Сокольці, місто Гайсин та архітектуру міста Вінниця.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується: харчування і вхідні квитки в музеях. Вартість вхідних квитків: дендропарк “Софіївка” в Умані (дорослі та студенти – 40 грн./особа, діти шкільного віку – 25 грн/ос, дошкільнята – б/к), Круїз на катері у Вінниці — дорослі 25 грн., учні та студенти 15 грн., діти 5-10 р. 10 грн., діти до 5 р. безкоштовно, Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (дорослі – 50 грн. на 3 музеї: 25 грн. гол. корпус, 10 грн. – музей-аптека, 15 грн. церква-успальня; діти і студенти – 23 грн. на 3 музеї: 13 грн. гол. корпус, 5 грн. – музей-аптека, 5 грн. церква-успальня; дошкільнята – б/к), Меджибіжська фортеця (дорослі – 20 грн., діти, студенти – 10 грн.).

Замовити
Назва туру:Софіївка та вінницькі фонтани
Дата туру:

 

Просмотреть Екскурсія "СОФІЇВКА І 5 ПАЛАЦІВ ПОДІЛЛЯ" на карте большего размера

Умань

Візиткою цього міста є Національний дендрологічний парк “Софіївка”, який є найгарнішим парком нашої країни та був визнаний одним з семи чудес України. Софіївка була збудована на межі XVIII-XIX ст. Станіславом Щеньсним Потоцьким в подарунок красуні-дружині гречанці Софії. Парк розкинувся на площі близько 180 га, в ньому росте понад 2000 видів дерев та кущів з цілого світу. В парку треба побувати в кожну пору, року хоча б чотири рази в житті. А чому б і ні, адже Вас запрошують боги древньої Греції на романтичне побачення з її Величністю Природою.
Uman - parkUman - Sofiyivka - 01 (Int) afisha
Uman - park

Немирів

Окрім древнього (ХІХ ст.) і одного з найбільших в країні горілчаного заводу в місті зберігся чудовий неокласичний палац графині Щербатової (1885-1917рр.) з великим парком. Шанувальників старовини також зацікавлять пам’ятки сакральної архітектури – Троїцька церква (1806р.) та костел святого Юзефа Обручника (1803р.).
Nemyriv - palac - 04 (Hubi)
Nemyriv - palac - 04 (Hubi)

Сокілець і Печера

Тут розташовані одні з найбільших принад Поділля - печерські пороги, що є величезними валунами посеред мальовничого Південного Бугу та архітектурний шедевр геніального архітектора Владислава Городецького – мавзолей Потоцьких (1904р.). Романтики можуть погуляти Печерським парком, окрасою якого є гроти, купальні, скульптури та навіть романтично розписані величезні валуни. Шанувальників старовини зацікавить дерев’яна церква Різдва Богородиці (1762р.) та комплекс будівель водяного млина (1898р.).
Pechera - cerkva - 01 (Int)Pechera - mavzoley - 05 (Int)Sokilec - mlyn Potockyx - 03 (Int)Sokilec - porohy - 04 (Int)
Pechera - cerkva - 01 (Int)

Вінниця

Гарне місто на березі Південного Бугу, окрасою якого є Свято-Преображенський собор (ХVIII ст.), дерев’яна Свято-Миколаївська церква (1746р.), палац Грохольського (1770-ті) з парком та мальовнича водонапірна вежа. Справжньою Меккою є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас! Обов”язково відвідайте найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан, який входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу чекає Вас у Вінниці.
Pyrohovo - sadybaPyrohovo - UsypalnyaVinnycja - Sadyba Pyrohova - 01 (Pyrch)
Pyrohovo - sadyba

Меджибіж

Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до 130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586р.). Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ).
Medzhybish - zamok 1Medzhybizh - 01 (Pyrch)
Medzhybish - zamok 1

12 коментарів до Софіївка та вінницькі фонтани


 1. roman коментує:

  Доброго дня.
  Чи планується, все ж таки, поїздка в другій половині липня?
  Дайте, будь ласка, відповідь.
  Дякую

 2. Михайло коментує:

  Доброго дня! Скажіть будьласка чи буде поїздка в кінці серпня? дякую

 3. Юля коментує:

  Доброго дня! Скажіть чи буде поїздка в липні? Дякую!

 4. Юрій Пирч коментує:

  Плануємо провести влітку.

 5. Мирослава коментує:

  Доброго дня! Скажіть, будьте добрі, на коли планується дана поїздка?
  Наперед дякую.

 6. Анатолій коментує:

  Доброго дня!
  Прохання підказати в перід з 01.05.2015 по 20.05.2015 планується данна мандрівка ?
  Наразі дякую )

 7. Христина коментує:

  І скажіть, будь ласка, чи буде поїздки в серпні?

 8. Діана коментує:

  Так, дана мандрівка планується на липень, орієнтовно на 19-20.07.2014

 9. Юля коментує:

  Скажіть: а чи буде Софіївка у червні-липні? Дякую))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *