укр рус

Фільми про подорожі та пригоди від “Час на мандри”

 

Вітаю друзі! Мене звати Юрій Пирч і я засновник компанії “Час на мандри”. Дуже часто буває так, що є вільних півтори-дві години, коли хочеться подивитись справді хороше кіно, а щоб Ви не тратили свій час на пошуки, я склав для Вас рейтинг з 43 фільмів, які надихають на пригоди та подорожі.

Щоб отримати файл з рейтингом фільмів на свою електронну адресу заповніть форму нижче!

Перші 4 фільми з цього рейтингу Ви можете побачити прямо на цій сторінці!

1. Під сонцем Тоскани (Under the Tuscan Sun)

Теплий та приємний фільм для сімейного перегляду. Американська письменниця після розлучення з чоловіком, переїжджає у Італію, де поселяється у закинутій віллі і починає нове світле життя.

2. Неймовірне життя Волтера Мітті (The Secret Life of Walter Mitty)

Гарна пригодницька комедія про подорожі, драйв та зміну стилю життя.

3. Відпочинок за обміном (The holiday)

Не знаю коли в Україну прийде такий вид відпочинку як обмін житлом на деякий час, але у Штатах і Великобританії він уже налагоджений. Принаймні так говорить фільм. Чи дійсно це так – не перевіряв. Але в будь-якому випадку це не зіпсує гарну розповідь про те, як успішний рекламщик Аманда та провінційна письменниця Айріс вирішують змінити обстановку, обмінявшись будинками. І тут все почалося: нові знайомства, нові стосунки, краще життя.

4. Вище неба (Up in the Air)

Фільм, який можна розкладати на фрази і переглядати безліч разів. Головна фраза стрічки: “Я провів 323 в дорозі і нескінченні 42 дні вдома”. Сюжет ніби про трудоголіка – успішного корпоративного юриста, який повідомляє працівникам різних компаній про звільнення. Але насправді кіно про стосунки, сім’ю, самотність, дім, кар’єру, цінності. Варто переглянути однозначно!!!

Хочете отримати рейтинг "43 фільми про пригоди та подорожі" повністю? Заповніть форму нижче і ми надішлемо його Вам 

 

Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Facebook