укр рус

У страху очі великі або чого бояться туристи на Говерлі?

Природно, що те, чого ми не бачили і не пробували, викликає у нас побоювання. Те саме й з Говерлою, у туристів завжди виникає купа запитання. Погодимось, деякі з них не позбавлені сенсу. Ось найбільш поширені.
1. Чи важкий це маршрут? Тут варто зрозуміти, що підйом на Говерлу – це не легенька прогулянка по парку чи скверу. Разом з тим, щоб піднятись на цю гору не потрібно купляти альпініське спорядження. Словом, для підйому потрібна мінімальна фізична підготовка. І щоб вас підбадьорити, на вершину регулярно підіймаються школярі і навіть пенсіонери.
2. Чи можна там заблукати? Це практично неможливо, навіть якщо ви вирушаєте в похід самі, бо: а) туристичний маршрут помічений відповідними позначками (які кидаються в очі!); б) на Говерлу останні роки підіймається стільки люду, що туристичні стежки дбайливо вичовгані ногами десятків туристів.
3. Чи є там дикі звірі? Ну, якщо ви йдете великою компанією, то це звірам потрібно вас боятись, а не навпаки)) А якщо йдете самі, то обов’язково зустрінете таку веселу компанію по дорозі нагору))

 

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Facebook