Дати туру: 23.12 – 25.12.2023
Ціна: 3295 грн
Різдвяний тур в Закарпаття зі Львова запрошує вас відчути всю палітру святкових вражень. Карпатські пейзажі, величні замки, розкішні палаци, релакс у термальних басейнах, а також виноробні з традиційними закарпатськими винами – все це ви зможете відкрити для себе. В ціну туру ВХОДЯТЬ: Святкова вечеря, транспортне обслуговування, проживання, організовані екскурсії, страхування, вечері та сніданки. Запрошуємо Вас відсвяткувати Різдво у неповторній атмосфері гостинного Закарпаття!
Вартість: Ціна туру: 3295 грн/ос Тривалість: 3 дні / 2 ночі Дати туру: 23.12 – 25.12.2023 Виїзд: – м. Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу);
– м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка “ОККО”.Маршрут: Львів – Стрий – Санаторій Карпати – Мукачево – Берегово – Ужгород – Барвінок – Іза – Міжгір’я – Келечин – Пилипець – Стрий – Львів Проживання: Садиби сільського туризму Берегівського району Харчування: Сніданки, вечері, Свята вечеря – у вартісті туру Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com У програмі туру час вказано орієнтовно. Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні. Компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови.
– виїзд зі Львова (08:00)
Серед мальовничих карпатських вершин знаходиться один із найкрасивіших і найромантичніших палаців країни, який наче зі сторінок казки запрошує вас відвідати мисливський палац графів Шенборнів, побудований у 1890 році. Він має 365 вікон, символізуючи кількість днів у році, 12 входів на честь місяців і 52 кімнати, що відповідають тижням. Палац оточений чудовим парком, де ростуть численні екзотичні рослини, створюючи особливу атмосферу і надаючи місцю особливу чарівність.
На самотній вулканічній вершині розташувалася наймогутніша фортеця України – замок “Паланок”, побудований у XIV столітті князем Федором Корятовичем і прославлений героїчними вчинками княгині Ілони Зріні. Якщо з’явиться вільний час під час перебування у Мукачево, можна також відвідати інші значущі пам’ятки: каплицю святого Мартина, що датується XIV століттям, палац Ракоці, зведений у 1663 році, та чудову зелену ратушу, побудовану у 1903 році.
Колишній Берегсас відомий своїми архітектурними пам’ятками, однак більшість туристів приїжджають сюди заради лікування, задоволення та відпочинку. Тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, знаменитий своїми басейнами з унікальною термальною водою температурою 31-45°C. Гості комплексу можуть цілорічно лікуватися та релаксувати у відкритих та закритих басейнах з природною мінеральною водою, яка подається безпосередньо з термальних свердловин глибиною понад 1 кілометр.
Околиці Берегова здавна відомі у всьому світі своїми винами, які зачаровують чудовим ароматом і багатим розмаїттям смакових властивостей. Все це завдяки вулканічним породам, на яких вирощується виноград, та енергії сонця, адже саме тут спостерігається найбільша кількість сонячних днів у Закарпатті.
– Берегівський р-н (поселення в садиби зеленого туризму, вечеря, ночівля).
– сніданок і виїзд (08:00)
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, і воно зачаровує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого мандрівника. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, відвідайте найвідоміший храм міста – Катедральний Хрестовоздвиженський собор, побудований у 1841 році, римо-католицький костел святого Георгія, зведений у 1775 році, а також огляньте один із найстаріших замків України, який датується XIV століттям. Не забудьте відвідати Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен), та обов’язково завітайте до культової корчми “Деца у нотаря”.
Неподалік Ужгорода, в оточенні карпатських вершин, з глибин землі вириваються термальні води, даруючи здоров’я та втіху відвідувачам відпочинкового комплексу “Золота гора”. Тут на вас чекають сучасні термальні басейни з температурою води 29 та 39 градусів, розташовані просто неба. Ця вода є надзвичайно цілющою та за своїм хімічним складом подібна до вод найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії, що робить її ідеальною для оздоровлення та релаксації.
– Берегівський р-н (повернення в садиби, Свята Вечеря, колядування).
– сніданок і виїзд (08:00)
Столицею лозоплетіння в Україні вважається одне особливе село, проїжджаючи через яке, можна придбати різноманітні сувеніри з лози. Тут, від простих ужиткових речей до справжніх шедеврів мистецтва, імпровізований ринок плетених виробів тягнеться вздовж дороги. Їх оригінальність та елегантність здатна вразити кожного проїжджого.
У селищі Іза розміщена оленяча ферма, де на просторі 57 гектарів пасовищ живуть і радують відвідувачів понад триста плямистих оленів. Цих рогатих красенів можна погодувати спеціальним кормом, який можна придбати на території ферми, а також зробити незабутні фото з цими доброзичливими тваринами.
Міжгір’я — мальовниче карпатське містечко, в околицях якого височіє гора висотою 750 метрів. Сюди можна піднятися за допомогою канатно-крісельного підйомника. З її вершини відкриваються захоплюючі панорами карпатських хребтів — Боржави та Горганів, а також красу мандруючих меандрів річки Ріка.
Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться не лише видатними історичними постатями, а й унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келечин”. Ця вода відноситься до типу нарзанів і має високий вміст заліза, що робить її особливо цінною для здоров’я та лікування.
Тут, з висоти 15 метрів, через заворожуючі каскади між скелями, свої води в мальовничу гірську долину скидає один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він починається з великого підземного джерела, так званого “Морське око”, що знаходиться на одному з наймальовничіших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут ідеально підходить для відпочинку від метушні цивілізації та наповнює новими життєвими силами.
– Львів (повернення о 22:00).
– Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 15% від вартості туру;
– Дітям від 3 до 12 років (включно): 500 грн/особа (від загальної вартості туру);
– Особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 500 грн/особа (від загальної вартості туру);
– Дітям до 3 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні).
У вартість туру входить: |
Додатково оплачується: |
Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 40 грн., школярі – 20 грн.;
Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
Дегустація вин: 80 грн., екскурсія без споживання вина – 40 грн.;
Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно
Ужгородський замок: загальний (дорослі) – 100 грн., пенсіонери – 75., студенти – 70 грн., учні – 40 грн.
Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 300 грн, діти зростом до 150 см – 150 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
Оленяча ферма: – загальний, пенсійний і студентський – 50 грн., школярі – 30 грн.;
Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця: (в обидві сторони): загальний, пенсійний, студентський – 150 грн., діти до 12 років – 150 грн.
Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.
Обід – В ресторані Мукачева та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп “Левеш”, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.
Вечеря – Відбувається у садибах зеленого туризму. Меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість включено в ціну.
2-й день
Сніданок – Відбувається у садибах зеленого туризму. Меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схожі на грінки), джем, масло, хліб, кава/чай.
Обід – Меню: суп-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат “Полонинський” (помідор, огірок, капуста), компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.
Вечеря – Відбувається в садибах сільського туризму і складається із традиційних 12 пісних страв: кутя, пісні голубці з кукурудзяною крупою та грибами, суп “Капосташ посуй” (квасоля, кисла капуста), риба смажена, товчена картопля з часником і олією, огірки, квашена капуста, салат з моркви, узвар. Вартість включена в ціну.
3-й день
Сніданок – Відбувається у садибах сільського туризму та складається з традиційних закарпатських страв: домашні відбивні курячі, котлети закарпатські, різдвяний салат, вино, хліб, чай/кава. Варітсть включена в ціну.
Обід – У Міжгір’ї, колиба “Альянс”. Меню: суп грибний, картопляне пюре з курячою відбивною та квашеним огірком, узвар, хліб. Вартість 150 грн./особа.
– Садиби сільського туризму Берегівського району: Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).Розслаблені і задоволені купанням, ми вирушаємо на дегустацію вина в Закарпатті. Для нас свої винні льохи відкривають відомі винороби і просто люди, які люблять свою справу. На вас чекає справжнє смачне вино, яке п’янить тіло і заспокоює душу. Врешті-решт хіба не цим славиться Закарпаття? Тури в Закарпаття:
Коли вперше потрапляєш до Ужгорода, то він тобі здається якимось казковим і навіть іграшковим, з цими вузенькими звивистими вулицями, старенькими будинками, що тісно притискаються один до одного. Одне залишається незмінним – прогулянка чи екскурсія по Ужгороду завжди приносить задоволення. І звичайно ж, нікого не залишить байдужим суворий, неприступний замок та надзвичайно гарна, трохи замріяна набережна […]
Справжня перлина Ужгорода – замок – кам’яна середньовічна фортеця, оточена цілим комплексом будівель. Знаходиться він на Замковій горі в центрі. Ціле тисячоліття він був серцем політичного, культурного та релігійного життя Унгвару. Зараз тут маса музеїв. Ужгородський замок – найдавніша фортеця Закарпаття (9-13 ст), яка більше 360 років була будинком італійських аристократів роду Другетті. Одна з […]
Між містами Мукачево та Свалява, в селищі Карпати, знаходиться прекрасно збережений мисливський замок Шенборнів. Замок розташований в центрі території санаторію «Карпати» площею близько 50 га і входить в його комплекс як головний корпус. Спочатку на місці нинішнього замку розташовувався дерев’яний, побудований в 18-м столітті графом Бухеймом Шенборном. У 1890 році на його місці спорудили новий […]
Один з найпрекрасніших замків Закарпаття. В Паланок – чудово збереглося свідчення могутності Священної Римської імперії в цілому і Угорщини зокрема. Закладений як мінімум в 11 столітті (точна дата заснування невідома), замок Паланок, або, як його ще називають, Мукачівський замок, пережив довгу і славну військову історію, встиг побувати і під угорською, і під австрійською, і, врешті-решт, […]
Іза – велике село, розташоване на правому березі річки Теребля. Воно лежить в 3 кілометрах на північний схід від Хуста, з яким пов’язане автомобільною дорогою, яка веде з Міжгірщини. Тутешня місцевість була заселена ще в 1 тисячолітті до нашої ери, про що свідчать вивчені курганні могильники в околицях села. Село з’явилося пізніше, 14 століття, а […]
Водоспад Шипіт … Коли по весні йде танення снігів в цих гірських карпатських краях, так цей водоспад в 50 кілометрах на схід від Ужгорода, вважай – в 50 км від кордону зі Словаччиною, не “шепоче», він по-справжньому гуркоче. І цей гуркіт – справжня мелодія природи, потрібно тільки вміти прислухатися до неї. У цій мелодії і […]
Келечин – село в Міжгірському районі Закарпатської області, розташоване на березі річки Репинка біля підніжжя гори Сплін (825 м.) на висоті 531 м. Відомо село Келечин туристам насамперед своїми мінеральними джерелами. Їх в околицях села три. Найпопулярніше мінеральне сіро-водневе джерело розташоване між селами Келечин і Репинне на узбіччі траси Воловець – Міжгір’я. Мінеральне джерело облагороджене […]
Термальні басейни Золота гора знаходяться недалеко від Ужгорода, в с. Барвінок. Цілюща термальна вода виходить з самого серця землі, і потрапляє в термальні басейни «Золота гора» з температурою + 29 +39 градусів за Цельсієм. За хімічним складом і по температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвим гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. Приймати ванни тут рекомендується при ряді захворювань […]
Закарпаття славиться найбільшими в Україні унікальними термальними лікувальними водами (геотермальні джерела). У теплих басейнах люди лікують тіло і заспокоюють душу. Термальні води, підземні води, які мають температуру 20 ° С і вище. Лікувальні властивості термальних вод застосовують ще з часів Римської імперії, адже велика кількість громадських купалень розміщувалася саме на таких джерелах. Термальні води Закарпаття […]
Святкові тури → Різдвяні тури → Тури в Закарпаття → Різдвяний тур в Закарпаття зі Львова 0/ Різдвяний тур / тур на Різдво / 09.23