ТУРИ У ЛЬВІВ

Тури та екскурсії по місті Лева та Львівській області. Всі знають про туристичні принади Львова, але область також багата на архітектурні, культурні та природні пам’ятки. В цій категорії Ви побачите організовані нашою компанією мандрівки по Львівщині.

підземелля домініканського собору, Львів
Екскурсія «ПІДЗЕМЕЛЛЯ СТАРОДАВНЬОГО ЛЬВОВА»

Екскурсія підземеллями Домініканського монастиря, аптеки-музею "Під Чорним орлом" та костелу Єзуїтів. Дати проведення: щоденно

Мандрівники обирають тури до Львова завдяки близькості міста і різноманітності запропонованої культурної програми. Культурна столиця Заходу України привертає атмосферою, яку туристи відчувають навіть за кілька днів туру. Близькість міста і простота транспортного сполучення дозволяють відправиться до пам’ятників архітектури кількох культур в короткий тур. Обов’язковою частиною програми є вільний час для покупки сувенірів.

Туристи селяться в одному з 30 готелів на нічліг зі зберіганням речей. В екскурсії включають площа Ринок у центрі, Вірменський кафедральний собор, Латинський Кафедральний костел, Музей природознавства, Успенську церкву, Високий замок, храм Святих Ольги і Єлизавети. Пам’ятки на кожному кроці. Музей історії фармації знаходиться на Друкарській. Це знаменита аптека-музей. Її турфірми включають як в основну, так і факультативну програму турів. Відвідується єдиний в Україні музей зброї.

У перерві цілою компанією туристи відпочивають і купують сніданок в численних ресторанах і кафе міста. Кухня міста – також на перетині культур. Тут змішалися вірменська, єврейська, західноєвропейська, українська, російська. У знаменитій «Львівської шахті кави» варять кращу в місті каву. У в антуражний ресторан «Криївка» потрібно записувати завчасно. У тематичне кафе «Мазох-кафе» допускаються тільки дорослі. Атрибутика дорослих розваг тут по всьому кафе і в меню. Таємничий ресторан «Масони» дуже легко пропустити: він замаскований під звичайну квартиру.

Відпочинок у Львові включає в себе відвідування підземель міста. Це підземні поверхи Домініканського монастиря, Львівська кавова шахта, підземелля під оперою. Ціни на тури у Львів в включеними екскурсіями починаються від 100 грн. Детальний опис програми і послуг всередині кожного туру. Туристам слід звертати увагу на нічні переїзди до Львова.