Тури в Карпати

Чи варто говорити, що тури в Карпати – це зовсім інший рівень відпочинку? Не важливо, що ви вибрали – гірськолижний курорт взимку або поїздку в Карпати влітку, ви отримаєте море задоволення від спілкування з природою та особливими людьми, що живуть серед столітніх лісів і мальовничих долин.

Первозданна природа Карпат зачаровує і вабить тихим шелестом дерев, спокусливою прохолодою лісів і кришталево чистою водою річок. Тут відпочиваєш, в першу чергу, душею. Тому не дивно, що тури в Карпати зі Львова від компанії «Час на мандри» завжди збирають повні автобуси. Особливо люблять наші туристи тури вихідного дня в Карпати – це відмінний варіант для тих, хто не може взяти повноцінну відпустку, але хоче вирватися з брудного задимленого міста хоча б на кілька днів. Ми пропонуємо вам прекрасну можливість подихати чистим гірським повітрям, зробити приголомшливі фото на тлі карпатських хребтів і познайомитися з величезною кількістю по-справжньому класних людей.

Тури в Карпати зі Львова від «Час на Мандри»:

Екскурсії зі Львова в Карпати

Крім турів для відпочинку, компанія «Час на мандри» організовує екскурсії зі Львова в Карпати. Скористайтеся можливістю відвідати найбільш видатні місця Франківщини та Буковини: музей писанки, водоспад в Яремче і багато іншого. Поїздка в Карпати на 3 дні (а може і більше))) змінить ваше життя раз і назавжди, тому що не закохатися в цей благословенний край просто неможливо. «Час на мандри» пропонує переконатися в цьому на власному досвіді. Повірте, потім ви проведете не одні вихідні в Карпатах. Зробіть перший крок – замовте у нас екскурсійний тур в Карпати.