Рафтинг — виняток з усіх правил. Екстремальний спорт, що не потребує довготривалої підготовки, розвага, якій не заважає негода. Адже, коли дощить, рівень води в річці підіймається — те, що треба для рафтингу!

Запрошуємо Вас долучитися до активного відпочинку у Карпатах та взяти участь у рафтингу по одній з найцікавіших гірських річок Українських Карпат – Чорному Черемоші. Сплави проводяться у період з квітня по жовтень включно під керівництвом інструктора. Човни для рафтингу, які пропонуються гостям, розроблені спеціально для туристичних сплавів, мають максимально безпечну конструкцію, що запобігає їх перевертанню під час подорожі навіть на найстрімкіших ділянках річки. Спорядження для сплаву надається нове, якісне та надійне. До участі запрошуються всі бажаючі, в тому числі і діти (за згодою батьків).

Біля Верховини розташовано кілька рафтингових таборів, більшість з яких пропонують кількаденну програму сплавів — оптимальний варіант, скажімо, на час травневих вихідних, хоча сезон сплавів може тривати до жовтня.

Рафтинг або сплав по Черемошу, гірською річкою в Карпатах – екстремальний відпочинок для любителів нових відчуттів. Наш маршрут протяжністю 10 км, а плавати будемо по річці Чорний Черемош, бо там є багато цікавих порогів, про які Ви дізнаєтесь вже в процесі рафтингу із нами.

Існує 6 категорій складності: перша – найпростіша, шоста – найскладніша. Обидва пропоновані маршрути не вимагають спеціальної підготовки, розраховані на новачків, але будуть цікаві й досвідченим рафтерам, оскільки Чорний Черемош – найбільш придатна для рафтингу річка України (за повноводністю, швидкістю течії та наявністю ділянок різної категорії складності). Саме на ній проводиться найбільша кількість національних змагань з рафтингу в Україні.

Суть рафтингу у сплаві бурхливою порожистою річкою на надувних човнах, катамаранах чи рафтах. Сплав може бути як індивідуальним, так і колективним. Особливих навичок для рафтингу мати не потрібно — всьому, що треба знати, навчать інструктори.

Чорний Черемош — лівий витік Черемошу. Також існує інший витік під назвою Білий Черемош. Ріка котить свої води через Верховинський район Івано-Франківської області, і її загальна довжина — 87 км. Долина ріки мальовнича, із крутими урвистими схилами та густими лісами, вона слугує природною межею, що відділяє Гринявські гори від Чивчинських та Чорногори. Крижані води Черемоша живляться дощами та снігами. На берегах потоку лежать такі селища, як Буркут, Верховина, Криворівня, Дземброня, Верхній Ясенів та інші.

Активні тури:


Тустань Урич зимою

ТУСТАНЬ І ВОДОСПАД КАМ’ЯНКА на 1 день

Дати виїздів: щодня

Світ кам’яних фортець, старовинних легенд та дивовижної карпатської природи

500 грн/ос

bukovel Тур в Буковель

Буковель: лижі, санки і гуцульські забавлянки

Виїзди: 07.12 / 11.01 / 01.02 / 22.02 / 14.03

Тур в Буковель та Гуцульщину на 4 дні

Ціна2590 грн

Славське спа центр чани

МЕТЕЛИКОВИЙ РАЙ І КАРПАТСЬКІ ЧАНИ

Виїзд: 09.12 / 13.01 / 10.02

Тур по Карпатах зі Львова

Ціна495 грн

Лижний тур на Драгобрат зі Львова

ЛИЖНИЙ ТУР НА ДРАГОБРАТ + ГУЦУЛЬСЬКІ ЗАБАВИ

Дати туру: 07.12 / 11.01 / 01.02 / 22.02 / 14.03

Лижний тур на Драгобрат зі Львова

Ціна2595 грн