Автобусні тури в Європу зі Львова – подорожі у великий світ! Мандри по західних країнах тепер такі легкодоступні, як ніколи. Стартуйте зі Львова, і ви вже за кілька годин опинитесь у серці Європи! Завдяки компанії “Мандри UA” можна дізнатися про таємниці великих європейських міст, насолодитися красою природних заповідників або відвідати найбільш відомі пам’ятки Європи.

Автобусні тури в Європу зі Львова

Красічин, Польща (Krasiczyn, Poland)
Польський дует – Красічин та Перемишль

Дати виїздів: 24.02 / 09.03 / 23.03 / 06.04 / 20.04 / 04.05 / 18.05 / 01.06

Автобусний тур в Польщу на 1 день
Ціна699 грн

Відкрий для себе Європу: автобусні екскурсії зі Львова

Автобусні тури в Європу зі Львова

Коли мова йде про подорожі, що запам’ятовуються назавжди, Львівські тури за кордон від “Мандри” – це якраз те, що вам потрібно. Ці автобусні екскурсії зі Львова не лише дозволять зануритися у культуру та традиції різних країн, але й подарують неймовірні враження від нових місць.

Що може бути кращим за ранкове пробудження в історичному центрі Кракова, обід у закладах з національною кухнею Варшави, або ж вечірні прогулянки берегами Дунаю у Будапешті? Ці та інші захоплюючі місця чекають на вас на сторінках “Мандри UA”.

А якщо ви шукаєте щось справді незвичайне, рекомендуємо спробувати мультитури. Уявіть собі: кілька країн у одному турі! Відчуйте різницю між культурами, смаками та традиціями за короткий проміжок часу.

Подорожуй комфортно зі Львова до європейських столиць разом із Мандри UA

Для тих, хто любить комфорт, “Мандри UA” готова запропонувати оптимальний графік подорожі, зручний транспорт та дружелюбних гідів, які розповідатимуть вам найбільш захоплюючі історії кожного міста.

Не втрачайте часу! Оберіть свій ідеальний напрямок, запакуйте валізу і долучайтеся до захоплюючої пригоди разом із “Мандри UA” зі Львова!

Польща