• Красічин, Польща (Krasiczyn, Poland)

Польський дует – Красічин та Перемишль

Дати виїздів: 24.02 / 09.03 / 23.03 / 06.04 / 20.04 / 04.05 / 18.05 / 01.06

Автобусний тур в Польщу на 1 день

Ціна699 грн

Автобусний тур в Польщу зі Львова на 1 день під назвою “Польський дует – Красічин та Перемишль” пропонує унікальну можливість відкрити для себе чарівність Польщі. Відвідайте Красічин та Перемишль, де історія переплітається з культурою, а старовинні замки розповідають свої захоплюючі таємниці. Ця подорож стане незабутньою для кожного, хто бажає відчути себе частиною великої історії та відкрити нові горизонти.

Автобусний тур в Польщу зі Львова на 1 день

ПОЛЬСЬКИЙ ДУЕТ – КРАСІЧИН ТА ПЕРЕМИШЛЬ

• АНОНС ТУРУ:

Вартість: Ціна туру: 699 грн/ос
Тривалість: 1 день
Дати виїздів: 24.02 / 09.03 / 23.03 / 06.04 / 20.04 / 04.05 / 18.05 / 01.06 …
Виїзд: м. Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу)
Маршрут: Львів – КПП Шегині або Краковець – Красічин – Перемишль – Львів
Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com

Увага! Для проходження кордону під час виїзду з України заплановано 4 години, а при в’їзді – 2 години. У випадку змін цих часових рамок можливе коригування програми туру та зміна часу повернення до Львова. Організатори туру докладатимуть усіх зусиль для своєчасного повернення до Львова, однак у разі запізнення або повернення у час комендантської години, туристи повинні самостійно організувати повернення додому на таксі за власний рахунок. Автобус здійснюватиме зупинки поблизу Приміського вокзалу та автобази.

Шановні туристи, туроператор не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадку, коли тур не може бути здійснений через затримки на кордоні, які унеможливлюють проведення повної програми туру, а також у разі, коли більшість туристів вирішує припинити подорож через дії митних та прикордонних служб, туроператор зобов’язується повернути кошти, сплачені за тур, з вирахуванням фактичних витрат (на транспорт, роботу гіда та керівника групи, страховки).

• ПРОГРАМА ТУРУ:

– Відправлення з Приміського вокзалу о 06:00.

– Проїзд на контрольно-пропускний пункт “Шегині” або “Краковець”.

– Відвідання Красічина з екскурсією по замку Красицьких.

– Екскурсія у Перемишлі, включаючи огляд замку Казимира, відвідування храмів, прогулянка по набережній річки Сян і обід.

– Повернення через кордон у Шегинях або Краковці.

– Прибуття до Львова, на Приміський вокзал, приблизно до 22:55.

• ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Ціна туру: 699 грн/ос

Знижки:
Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)


У вартість туру входить:
+ проїзд комфортабельним автобусом,
+ екскурсійний супровід,
+ екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
+ страхування на період туру.
Додатково оплачується:
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
– харчування,
– особисті витрати та сувеніри.
Вартість вхідних квитків за 1 ос:

Замок у Перемишлі: загальний, пенсійний, студентський – 12 Zl, учнівський – 9 Zl;

Замок у Красічині: загальний – 8 Zl, пенсійний, студентський, учнівський – 5 Zl;

• УМОВИ ТУРУ:
Технічна інформація:
Для подорожі вам знадобиться біометричний паспорт або діюча шенгенська віза з вільним місцем для штампів та печаток. Якщо ви подорожуєте з дітьми, для них потрібно мати окремий закордонний паспорт. У разі, коли дитина їде лише з одним з батьків, необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від другого батька або матері на вивіз дитини за кордон зі згадкою про Польщу та інші країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини для підтвердження родинних зв’язків. Якщо у вас вже є страховка на час подорожі, інформуйте нас про це, щоб уникнути подвійного страхування. Студенти повинні мати при собі міжнародне студентське посвідчення для отримання знижок в туристичних об’єктах. Для перетину кордону необхідно мати з собою не менше 300 польських злотих на особу для перебування в Польщі до 3 днів або еквівалент цієї суми у євро чи доларах. Планування часу на кордоні передбачає близько 3 годин. Увага: фотографування та відеозйомка на території прикордонного пункту суворо заборонені!
Харчування:
Обід відбувається у кафе м. Перемишль – огірковий суп, шинка запечена в соусі з картоплею і компотом – вартість 30 zł. /особа
• ТУРИСТИЧНІ ОБ’ЄКТИ:
Перемишль, Польща (Przemyśl, Poland)

Перемишль, Польща (Przemyśl, Poland)

Перемишль – це одне з найстаріших міст Галичини, яке має багату історію та було столицею удільного руського князівства. До початку Другої світової війни місто відігравало важливу роль як центр українського культурного та церковного життя. Історія Перемишля тісно перепліталася з долями українського та польського народів, створюючи унікальну культурну спадщину. Місто заслуговує уваги як місце, яке відображає взаємодію та культурні зв’язки між Україною та Польщею, і є чудовим прикладом того, як історія та краса можуть співіснувати разом

Красічин, Польща (Krasiczyn, Poland)

Красічин, Польща (Krasiczyn, Poland)

Недалеко від Перемишля, в селі Красічин, серед чарівного парку з екзотичними рослинами, розкинувся один із найзахопливіших замків Польщі – замок Красицьких. Цей замок був зведений у період з 1580 по 1631 роки. Він являє собою ренесансно-барокову фортецю, яка вражає своїми чотирма вишуканими вежами – Божою, Папською, Королівською та Шляхецькою. Стіни замку прикрашені детальним декором у стилі сграффіто. Історія розповідає, що замок відвідували багато королів та відомих особистостей, він вабить своєю величчю і красою. Запрошуємо і вас відвідати це чудове історичне місце і насолодитися його неперевершеною красою

Відгуки та коментарі:

Автобусні тури в Польщу  Тури в Європу  Туристичні локації Польщі  Тури вихідного дня