Недалеко від Перемишля, в селі Красічин, серед чарівного парку з екзотичними рослинами, розкинувся один із найзахопливіших замків Польщі – замок Красицьких. Цей замок був зведений у період з 1580 по 1631 роки. Він являє собою ренесансно-барокову фортецю, яка вражає своїми чотирма вишуканими вежами – Божою, Папською, Королівською та Шляхецькою. Стіни замку прикрашені детальним декором у стилі сграффіто. Історія розповідає, що замок відвідували багато королів та відомих особистостей, він вабить своєю величчю і красою. Запрошуємо і вас відвідати це чудове історичне місце і насолодитися його неперевершеною красою.

Замок у Красічині

Красічин – це затишне село, що знаходиться у Підкарпатському воєводстві Польщі, неподалік від польсько-українського кордону. Розташоване воно в мальовничій долині річки Сян. Головною визначною пам’яткою села є замок, який гордо височіє над містечком, оточений красивим парком і обрамлений ровом. Замок Красицьких був споруджений на межі 16-го та 17-го століть і досі захоплює своєю первісною красою та архітектурою. Він є важливою частиною історії та культури регіону, приваблюючи туристів своєю унікальністю та атмосферою старовини.

Замок у Красічині, збудований з ініціативи Станіслава Красицького, є чудовим прикладом архітектури ренесансу та маньєризму. Після численних реконструкцій, замок і досі вражає своєю красою та величчю. Особливої уваги заслуговує його внутрішній двір, а також чотири кутові вежі: Божественна, Папська, Королівська та Шляхетна, кожна з яких символізує важливі аспекти суспільного життя: роль Церкви, короля, папи та аристократії. Найбільш видатною є Шляхетна вежа, увінчана копією корони короля Сигізмунда III Вази. Стіни замку вкриті унікальними декораціями сграфіто, загальною площею близько 7000 квадратних метрів, що робить його однією з найбільш вражаючих пам’яток архітектури в регіоні.

Історія замку

Замок у Красічині зберігає у собі різнобарвну історію, відзначену навалами росіян та козаків, грабежами та пожежами, що значно змінили його первісний вигляд. У цьому замку народився польський примас кардинал Адам Стефан Сапєга, чий дідусь придбав замок у 1830-х роках. Родина Сапєгів встановила традицію висаджувати дерева в замковому парку на честь народження кожної дитини: дуб для сина та липу для дочки. Ці дерева живуть досі.

Замок також обвивається таємницею і легендами, зокрема про Білу Пані. Це привид доньки Леона Сапєги, яка, за переказами, у день весілля з незнайомим чоловіком, не витримавши болю від втрати справжнього кохання, стрибнула з вежі замку прямо на подвір’я.

Цікавим є факт, що в 1940 році радянські кінематографісти використали замок Красицьких для зйомок антипольського фільму “Вітер зі сходу”, який виправдовував вторгнення СРСР в Польщу 17 вересня 1939 року. Сьогодні замок функціонує як готель та ресторан. Деякі його частини відкриті для огляду, тому запрошуємо і вас відвідати це неймовірне місце та на власні очі побачити його велич і красу.

Тури в Польщу:

Красічин, Польща (Krasiczyn, Poland)
Польський дует – Красічин та Перемишль

Дати виїздів: 13.01 / 27.01 / 10.02 / 24.02

Автобусний тур в Польщу на 1 день

Ціна699 грн


Автобусні тури в Польщу  Автобусні тури в Європу  Туристичні локації Польщі