Екскурсії по Львову

Казковий Львів запрошує! Столиця Західної України, старе атмосферне місто, захоплює своєю незвичайною історією, красивою архітектурою і унікальною культурою, залишає в душі тільки яскраві емоції і спогади. Доторкнутися до дивовижного міста і замовити екскурсії по Львову запрошує туристична компанія «Час на Мандри».

Захоплюючі екскурсії по Львову від кращих гідів міста:

підземелля домініканського собору, Львів
Екскурсія «ПІДЗЕМЕЛЛЯ СТАРОДАВНЬОГО ЛЬВОВА»

Екскурсія підземеллями Домініканського монастиря, аптеки-музею "Під Чорним орлом" та костелу Єзуїтів. Дати проведення: щоденно

підземелля домініканського собору, Львів
Екскурсія «ПІДЗЕМЕЛЛЯ СТАРОДАВНЬОГО ЛЬВОВА»

Екскурсія підземеллями Домініканського монастиря, аптеки-музею "Під Чорним орлом" та костелу Єзуїтів. Дати проведення: щоденно

Що можна побачити і встигнути зробити у Львові?

  • піднятися на міську ратушу і поглянути на місто зверху;
  • зайти в Італійський дворик і послухати джазовий концерт в кафе;
  • відвідати Палац Потоцьких, в якому знімали «Д’Артаньян і три мушкетери»;
  • подивитися на експонати з сала, виставлені в музеї-ресторані «Сало», та багато іншого.

Наше агентство з великою увагою ставиться до відпочиваючих, забезпечує повну інформаційну підтримку, гарантує екскурсії в призначений час. Придбані в «Час на Мандри» екскурсії у Львові перетворяться в захоплюючу міні-подорож, про яку з теплом ви будете згадувати ще довгий час!

Під час екскурсії по Львову потрібно встигнути подивитися на старі будинки, стародавні храми і старовинні церкви, прогулятися по вузьких вуличках, заглянути в один з багатьох колоритних ресторанчиків або шинків, закохатися в особливу атмосферу міста – за цим їдуть у Львів наші мандрівники.

Розроблені нашими професіоналами екскурсійні маршрути відкривають всю красу міста перед відпочиваючими. Велика частина історичних і культурних пам’яток розташована в самому центрі міста, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Саме тут можна побачити відомий у всьому світі Львівський оперний театр, пройтися трохи і підійти до центральної площі міста, де стоїть старовинна Ратуша, відреставрована в XIX столітті.