Вибираючи пам’ятки Львова, які слід відвідати, не пропустіть можливість опинитися в «маленькій Італії». По праву Італійський дворик називають найромантичнішим і одним з найкрасивіших місць в центрі Львова. Без нього Львів втратив би багато. Місце знаходиться в центрі міста, на площі Ринок, проте тут майже ніколи не буває багато народу. Вивіски немає, хто знає – заходить, хто не знає – проходьте повз.

У 16 столітті польський король Стефан Баторій дав купцеві і дворянину Костянтину Корнякту дозвіл на будівництво палацу з шістьма вікнами на площі Ринок. Зверніть увагу, що всі інші будинки на площі Ринок по фасаду мають всього три вікна в ширину. Це був винятковий випадок, який виявляв подяку короля за вірну службу державі.

Італійські архітектори побудували всередині палацу Корнякта Італійський дворик. Вони спроектували його таким чином, що до нього ні в якому разі не доносився шум з площі. Потім палац змінив власника. Ним став інший польський король – Ян III Собеський. Палац почав називатися Королівська кам’яниця. Саме тут, всередині цієї будівлі в 17 столітті між Росією і Польщею був підписаний документ про «Вічний мир».

На початку 20 століття місто викупило Королівський палац. Зараз там розташовується історичний музей. Досить часто в Італійському дворику можна почути класичні та джазові концерти, всередині в літню пору працює однойменне кафе.

Тури у Львів, екскурсії по Львову:


підземелля домініканського собору, Львів

Екскурсія «ПІДЗЕМЕЛЛЯ СТАРОДАВНЬОГО ЛЬВОВА»

Екскурсія підземеллями Домініканського монастиря, аптеки-музею “Під Чорним орлом” та костелу Єзуїтів.
ВВ Дати проведення (2021): 28.02 / 07.03 / 14.03 / 21.03 / 28.03 / 04.04 / 11.04 / 18.04 / 25.04