Автобусні тури в Польщу зі Львова, де вас чекає море вражень, нових знань та приємних спогадів! Відправляйтеся у подорож до Польщі зі Львова та відкривайте для себе численні замки, фортеці, природні резервати та національні парки. Спробуйте національну кухню – відчуйте смак і запах справжньої Польщі. Запрошуємо вас у захоплюючу подорож до серця Європи – величної і неперевершеної Польщі! Якщо ви шукаєте ідеальний спосіб дослідити цю країну, не шукайте далі: автобусні тури зі Львова в Польщу – це ваш найкращий вибір.

Тури в Європутури в Польщу

Автобусні тури в Польщу зі Львова

Замок Красічин, Польща
Польський дует – Красічин та Перемишль

Дати виїздів: 06.04 / 20.04 / 04.05 / 18.05 / 01.06

Автобусний тур в Польщу на 1 день
Ціна699 грн

Автобусні екскурсії з Львова: Польща очима мандрівника.

Польща – місце, де історія зустрічається з сучасністю. Вас чекає місто Краків з його старовинними вуличками, величезним Ринковим майданом та загадковим замком Вавель. Позаміський палац в Ланцуті, який розкриває таємниці аристократичного життя минулих століть, та світово відомі Солеві шахти Величка – усе це чекає на вас!

А що ж кажуть ті, хто вже відвідав Польщу з нашими турами? Що найбільше вразило їх? Можливо, це були готики споруди Гданська, де кожна цеглинка ніби зберігає в собі шматочок історії? Або мальовничі вулички Любліна, де можна втратити почуття часу? А може, це атмосфера тепла та затишку у справжніх польських кафе та ресторанах, де кожен кушт локальних делікатесів пробуджує нові смакові відчуття?

На ці та інші питання ви зможете знайти відповіді, вирушивши у подорож автобусом зі Львова. Особливо рекомендуємо відвідати Закопане – гірськолижний курорт, що взимку перетворюється на рай для любителів активного відпочинку. А влітку – це справжній оазис спокою серед гірських вершин.

Вам буде запропоновано дійсно різноманітні маршрути: від короткочасних екскурсій до кількаденних подорожей з повним зануренням у польську культуру, історію та природу. І всі вони гарантують вам безліч яскравих моментів та вражень.

З нашими турами ви зможете відчути справжній дух Польщі, її традиції, познайомитися з місцевим населенням та навіть вивчити декілька фраз польської мови! Тож не пропустіть свій шанс долучитися до цього захоплюючого пригодницького путівника серед чарівної Польщі!

Автобусні тури в Польщу з України

Подорож до серця Польщі: кращі автобусні тури з Львова в Польщу разом із Мандри UA

Що таке Польща для українця? Не просто сусідка за кордоном, а країна з багатовіковою історією, яка перепліталася з нашою не раз. Перетинання культур, спільні історичні моменти, спільні герої та трагедії. Але сьогодні ми говоримо не про минуле, а про сьогодення – про Польщу як чарівний край для подорожей.

Європейська атмосфера Кракова чекає на вас: його давні вулиці, де кожен крок відлунюється від вікових бруківок, розповідають свої таємниці. Рояльна Варшава приваблює своєю сучасністю та водночас пам’яттю про минулі часи. А Вроцлав… це місто казок, де містяни і гості міста полюбляють шукати мініатюрних бронзових гномів.

І це лише вершина айсберга! Відправляйтеся у подорож до Польщі зі Львова та відкривайте для себе численні замки, фортеці, природні резервати та національні парки. Спробуйте національну кухню – від пиріжків до журеку, відчуйте смак і запах справжньої Польщі.

Польща приваблює не лише своєю культурою та природою, а й можливостями для шопінгу. Модні бутики, гігантські торгові центри, ринки і фестивалі – кожен знайде тут щось для себе.

Особлива увага заслуговують тематичні тури, які пропонуються. Це може бути кулінарна подорож, тур за легендами та оповіданнями, або, можливо, вам до вподоби буде містичний тур по замках та фортецях?

Відчуйте всю колоритність, гостинність та різноманітність Польщі разом з нами. Подорожуйте легко, зручно та цікаво! Не втрачайте можливість поглибити свої враження та зробити своє життя яскравіше разом із “Мандри UA” зі Львова!