• Заповідник Тустань
  • Тустань Урич зимою

ТУСТАНЬ І ВОДОСПАД КАМ’ЯНКА на 1 день

Дати виїздів: щодня

Світ кам’яних фортець, старовинних легенд та дивовижної карпатської природи

500 грн/ос

Відкрийте для себе дивовижний світ кам’яних фортець, старовинних легенд та дивовижної карпатської природи у захоплюючому одноденному турі «ТУСТАНЬ І ВОДОСПАД КАМ’ЯНКА»! Пізнайте свою історію, перенесіться в часи рицарських турнірів, відкрийте таємниці минулого, поглянте на величні кам’яні стіни та оборонні вежі. Тут кожен камінь має свою історію, яку ми з нетерпінням розповімо вам!

Одноденний екскурсійний тур ТУСТАНЬ І ВОДОСПАД КАМ’ЯНКА

• АНОНС ТУРУ:

Ціна туру: 500 грн/ос
Тривалість: 1 день
Дати виїздів: щодня
Час та місце виїзду: 08:45 м. Львів, пл. Данила Галицького (біля пам’ятника королю Данилу)
Маршрут: Львів – Тустань – Сколівські Бескиди – Львів
Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com
• ПРОГРАМА ТУРУ:

– виїзд зі Львова (09:00)

Тустань (державний історико-культурний заповідник, джерело, фестивальна галявина)

Заповідник Тустань – це справжній природний скарб, який притягує тисячі туристів своєю дивовижною красою, великою історією та унікальними природними утвореннями. Заповідник має багату історію, пов’язану з таємничими легендами та давніми подіями. Однією з найбільш вражаючих природних визначальних пам’яток Тустані є Кам’яні Скелі. Це ідеальне місце для тих, хто любить піших прогулянок.

Водоспад Кам’янка

Водоспад Кам’янка – це справжній дарунок природи, який розташований у серці Західних Карпат. Його краса, магія та енергія привертають туристів з усієї країни та за її межами. Водоспад Кам’янка – це мальовнича каскада з висотою близько 7 метрів, яка утворюється з ріки Кам’янки. Особливістю цього водоспаду є кришталева чистота води, яка блищить на сонці та створює магічні відблиски. Захоплюючий вид водоспаду вражає своєю неперевершеною красою і стає улюбленим місцем для фотографів та туристів.

Журавлине озеро, джерело “Жива вода”

Журавлине озеро – це гірське озеро, яке розташоване на висоті близько 800 метрів над рівнем моря. Воно оточене густими лісами та зеленими полями, що створює мальовничий краєвид і привертає увагу туристів та мандрівників. Озеро має круглий вигляд, що надає йому особливої гармонії та врівноваженості. Журавлине озеро пов’язане з численними легендами та переказами, які розповідають місцеві жителі.

– Львів (повернення о 19:00).

• ВАРТІСТЬ ТУРУ:
Ціна туру: 500 грн/ос
У вартість туру входить:
› проїзд комфортабельним автобусом,
› супровід гіда-екскурсовода,
› екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.
Додатково оплачуються:
вхідні квитки в туристичні об’єкти;
харчування;
особисті витрати.
Вартість вхідних квитків:
– водоспад Кам’янка і Мертве озеро: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
– наскельна фортеця «Тустань» та музей Тустані: загальний – 85 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 45 грн.;
ЗАБРОНЮВАТИ ТУР:

Екскурсійна поїздка на 1 день автобусом зі Львова «ТУСТАНЬ І ВОДОСПАД КАМ’ЯНКА»


Водоспад Кам'янка, Сколівський р-н Львівської області

Водоспад Кам’янка, Сколівський р-н Львівської області

У 110 кілометрах від Львова, в Сколівському районі біля села Дубина, в національному природному парку “Сколівські Бескиди” заховався водоспад Кам’янка. Кам’янку не даремно називають “карпатським дивом природи”: величезні кам’яні брили, вічна прохолода, і шумно спадаючі з 7-метрової висоти потоки кришталево-чистої води. А навколо: стародавня хвоя, упереміш з буками і грабами, чисте повітря і магія небесної […]

Тустань (с. Урич), Сколівський р-н, Львівщина

Тустань (с. Урич), Сколівський р-н, Львівщина

Урич – невелике село в 30 кілометрах від міста Сколе (райцентру) і в 20 кілометрах від міжнародної автомагістралі Львів – Чоп. Село розташоване в долині одного з малих приток Стрия в оточенні заповідних гір національного парку «Сколівські Бескиди». В Уричі знаходиться унікальний пам’ятник історії і археології – гора-фортеця Тустань. Об’єкт являє собою велику скелю-останець, складену […]

Журавлине озеро, Сколівські бескиди

Журавлине озеро – Сколівський р-н Львівської області

У сивушних лісах Західних Карпат, які водять свої коріння в глибину віків, лежить чарівне Журавлине озеро. Ця природна перлина розташована в межах Сколівського району Львівської області, на південний схід від села Дубина, на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди». Озеро вражає своєю красою і гармонією з навколишнім ландшафтом. Запрошуємо вас в захоплюючу подорож до Журавлиного озера, щоб дізнатися про його природні чари.

Відгуки та коментарі: