• Карпатський буйвіл, Виноградів, Закарпаття
  • Новорічне Закарпаття / Новий рік на Закарпатті

Новорічне Закарпаття за 6 днів

Дати туру: 29.12.2023 – 03.01.2024

Новорічне Закарпаття за 6 днів – відпустка на Новий Рік 2024

В програмі туру Новорічне Закарпаття: Засніжені мальовничі гори, давні замки і храми, вина, 3 термальні басейни, водоспади і озера, дегустації вин, сирів, равликів.

В ціну ВХОДИТЬ: Новорічна забава, проїзд, проживання, екскурсії, страхування, вечері, сніданки.

Новорічне Закарпаття за 6 днів – відпустка на Новий Рік 2024 в Закарпатті!

Анонс туру:

Вартість: Ціна туру: 7295 грн/ос
Тривалість: 6 днів / 5 ночей
Дати туру:  29.12.2023 – 03.01.2024
Виїзд: 09:00 – Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу)
Маршрут: Львів – Санаторій Карпати – Чинадієво – Берегово – Виноградів – Велятино – Іза – Ужгород – Косино – Мукачево – Синевир – Колочава – Пилипець – Львів
Проживання: Садиби сільського туризму Берегівського району
Новорічне святкування: ресторан “Імперіал” у с. Матійово, Берегівського району
Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com

У програмі туру час вказано орієнтовно. Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні. Компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Рекомендуємо туристам з інших міст брати квитки на потяг у зворотньому напрямку на після 24:00.

Програма туру:

1 день:

Санаторій «Карпати» (палац Шенборна), Закарпаття

– виїзд зі Львова (09:00)

– Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна)

У серці Карпат, оточений величними горами, ховається справжній архітектурний скарб – мисливський палац графів Шенборнів, побудований у 1890 році. Ця чарівна будівля ніби з казки спостерігає за світом своїми 365 вікнами, гостинно розкриваючи перед вами 12 дверей, за якими розташовані 52 захоплюючі кімнати. Його велич і загадковість посилюється за допомогою прекрасного парку, в якому ви знайдете найрізноманітніші екзотичні рослини.

– Чинадієво (обід)

– Берегово (купання в термальному басейні)

Береґсас завжди був у центрі уваги завдяки своїм архітектурним чудесам. Проте багато туристів прямують сюди не лише заради історичної спадщини, а й за корисним відпочинком. Центр такої уваги – оздоровчий комплекс “Жайворонок”. Це місце відоме завдяки своїм басейнам з надзвичайною термальною водою, температура якої коливається від 31 до 45 градусів. Протягом усього року відвідувачі можуть насолоджуватися лікувальними процедурами у відкритих та закритих басейнах, де вода дістається прямо з термальних свердловин, глибина яких перевищує 1 км.

– Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин)

Берегівщина відома далеко за межами своїми винах. Ці напої заворожують своїм неповторним ароматом та гамою смаків. Особливість виноробства цього краю зумовлена вулканічними грунтами, на яких дозріває виноград, а також великою кількістю сонячних днів – Берегово володіє рекордом Закарпаття за їх кількістю.

– Берегівський р-н (поселення в садиби сільського туризму о 20:30, вечеря).

2 день:

– сніданок і виїзд (08:00)

– Виноградів (фото з буйволами на фермі та дегустація сирів)

Біля виноградівської Чорної гори знаходиться унікальна ферма “Карпатський буйвіл”. Це місце, де працюють натхненні люди, які взялися за відродження північної популяції буйволів. Зараз на фермі ви можете побачити понад 30 цих чудових тварин. Крім того, гостям пропонують дегустацію та можливість придбати буйволячі та овечі сири різних смаків.

– Велятино (купання в термальному басейні)

Серед чарівних вулканічних гір, де джерела термальних вод пробиваються на поверхню, розташовано затишний курортний комплекс “Теплі води”. Ця вода, що дістається з глибини у 1000 метрів, має температуру більше 36 градусів і є насправді унікальною завдяки високому вмісту мінералів, особливо йоду і брому. Для вашого відпочинку та оздоровлення в комплексі працюють 3 термальні, 2 мінеральних та 5 прісноводних басейнів. Тут кожен може не лише підсилити своє здоров’я, але й отримати безліч позитивних емоцій.

– Іза (ранчо “Хайленд: гойдалка, обід, дегустація равликів, ферма),

Ранчо Хайленд – це справжній куточок різноманітної фауни прямо у Закарпатті. Тут вас зустрічають і захоплюють екзотичні мешканці: горді корови породи Хайленд, витончені нубійські та альпійські кози, милі поні, заворожуючі страуси, елегантні лебеді, яскраві павичі, особливі Камерунські барани та унікальні чотирирогі вівці Святого Якова. І це ще не все! Тут можна не лише побачити, а й скуштувати равликів, дізнавшись більше про їх утримання.

– Берегівський р-н (повернення в садиби, вечеря).

3 день:

Ужгород, Закарпатська область

– сніданок і виїзд (08:00)

– Ужгород (екскурсія містом, замком, обід)

Ужгород – перлина на берегах річки Уж, історія якого налічує більше тисячі років. Вже з перших хвилин у місті ви відчуєте його неповторний дух і колорит. Пройдіться під тінню старовинних будівель головної вулиці – Корзо, зануртеся у атмосферу давнини, відвідавши Хрестовоздвиженський собор та костел святого Георгія. Не пропустіть можливість відкрити для себе таємниці Ужгородського замку, який стоїть тут з ХІV століття. Також рекомендуємо відвідати Закарпатський музей народної архітектури, де можна побачити життя та побут наших предків. А на завершення екскурсії – завітайте до легендарної корчми “Деца у нотаря”, де вас чекають справжні закарпатські смаколики.

– Барвінок (купання в термальному басейні)

Біля Ужгорода, у затишку Карпат, із глибин землі б’ють цілющі термальні джерела, які дарують кожному відвідувачу комплексу “Золота гора” еліксир здоров’я та енергії. Тут вас очікує незабутній відпочинок у сучасних термальних басейнах під відкритим небом із водою температурою від 29 до 39 градусів. Ця вода не тільки дарує релакс, але й має унікальний мінеральний склад, порівнюваний із елітними термальними курортами Франції, Німеччини та Чехії.

– Берегівський р-н (повернення в садиби о 19:00, підготовка до зустрічі Нового року).

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ 2024!

4 день:

Термальные воды Косино, Закарпатская область

– пізній сніданок і виїзд (11:00)

– Косино (купання в термальних басейнах, 3,5 год)

Унікальний курортний комплекс “Термальні води Косино” прихований у зеленому оазисі дубового лісу. Завдяки 5 басейнам і 7 саунам кожен відвідувач зможе знайти для себе куточок релаксу. Середній показник температури в термальних басейнах становить +41°C. Особлива гордість комплексу – це фонтани-джакузі, які “наливають” не лише звичайну воду, а й “каву”, “вино”, “пиво” та “паленку”. А ще тут є захоплюючий фонтан-ілюзія під назвою “Золотий кран здоров’я”, що сягає висоти у 15,5 метра. Такий відпочинок буде цікавим і корисним як для малят, так і для дорослих.

– Мукачево (обід, екскурсія замком та містом)

На самотньому вулканічному пагорбі височіє вражаючий замок “Паланок” з ХIV століття – це архітектурна перлина України. Його возвели ще за князя Федора Корятовича, але славою та величчю його наповнила княгиня Ілона Зріні. Якщо у вас буде зайвий час у Мукачево, обов’язково відвідайте ще декілька цікавинок: маленька капличка святого Мартина, палацові стіни Ракоці, зведені у 1663 році, та граціозна зелена ратуша, споруджена у 1903 році.

– Берегівський р-н (вечеря).

5 день:

Озеро Синевир, Міжгірський р-н, Закарпаття

– сніданок і виїзд (08:00)

– Іза (оленяча ферма)

У селищі Іза розкинулася чарівна ферма, де мешкає понад триста плямистих оленів. Ці благородні створіння милують очі на просторах у 57 гектарів. Відвідувачі мають унікальну можливість годувати оленів спеціальним кормом, який можна придбати прямо на місці, та зафіксувати моменти їхньої доброзичливості на фото.

– озеро Синевир (екскурсія та обід, ведмежий притулок)

Справжньою перлинною Українських Карпат є чарівне озеро Синевир. В народі його називають “Морське око” через його неперевершену глибинну красу. В оточенні гірських вершин та зелени, озеро радує око своєю прозорою водою, в якій грається срібляста форель. Вчені стверджують, що це диво природи з’явилося більше 10 000 років тому на висоті майже 1000 метрів над рівнем моря і занурює свої таємниці на глибину до 22 метрів.

– Колочава (огляд музеїв)

В самому серці Закарпаття знаходиться чарівне село, яке гордо може похизуватися 10 музеями, 20 історичними пам’ятками та 50 видатними пам’ятними місцями. Серед цих скарбів виділяються: етнографічний комплекс “Старе село”, де можна відчути дух минулих століть, унікальний музей залізниці “Колочавська вузькоколійка” та затишний куточок історії “Колочавський бокораш”.

– Іза (купівля виробів із лози)

Іза – центр лозоплетінського мистецтва України. Перетинаючи це село, вас зустрічають неймовірні плетені скарби. Тут можна придбати все: від простих корзин до справжніх шедеврів рукотворного мистецтва. По обидва боки дороги розкинулася велика виставка плетених сувенірів, де кожен виріб вражає своєю унікальністю та стилем.

– Берегівський р-н (повернення в садиби, вечеря).

6 день:

Водоспад Шипіт, Пилипець, Закарпаття

– сніданок і виїзд (08:00)

– Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба, вільний час для зимових розваг)

З висоти у 15 метрів крізь вічні скелі водоспад Шипіт граційно скидає свої води у чарівну гірську долину, стаючи однією з найфантастичніших природних атракцій України. Його витоки відшукають у загадковому підземному джерелі “Морське око”, що ховається серед мальовничих пейзажів полонини Боржава. Тут, далеко від міської суєти, душа знаходить спокій, а тіло наповнюється енергією природи.

Запрошуємо вас на захопливу подорож канатно-крісельною дорогою на вершину гори Гимба, одну з найвидатніших точок гірської Полонини Боржава. Коли ви опинитеся на вершині, перед вами розгорнуться неймовірні панорами Українських Карпат, де ви зможете відчути безмежність світу навколо і зануритися у спокій. Свіжий гірський повітрь, шепіт смерек та величність вершин стануть свідками вашого душевного піднесення та гармонії з природою.

– Львів (повернення до 22:00).

° Ціна туру: 7295 грн/ос

Знижки:

– Дітям до 3 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні)
– Дітям від 3 до 12 років (включно): 500 грн/особа (від загальної вартості туру)


У вартість туру входить:
+ Проїзд комфортабельним автобусом,
+ Проживання (5 ночей),
+ Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні),
+ Вечері (5 разів), Сніданки (5 разів),
+ Супровід гіда-екскурсовода,
+ Екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
+ Страхування на час подорожі.


У вартість не входить і додатково оплачується:
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
– харчування (обіди),
– дегустації;
– особисті витрати та сувеніри.


Вартість вхідних квитків за 1 ос:

Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 40 грн., школярі – 20 грн.;

Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);

Дегустація вин: 80 грн., екскурсія без споживання вина – 40 грн.;

Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно

Ужгородський замок: загальний (дорослі) – 100 грн., пенсіонери – 75., студенти – 70 грн., учні – 40 грн.

Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 300 грн, діти зростом до 150 см – 150 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.

Термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 500 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно.

Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;

Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином – “Карпатський Буйвіл”: загальний, студентський, учнівський – 100 грн.

Оленяча ферма: – загальний, пенсійний і студентський – 50 грн., школярі – 30 грн.;

Озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.

Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”: загальний – 120 грн/ос., пенсіонери, студенти – 80 грн/ос., школярі – 60 грн/ос.

Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.

Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (в дві сторони): загальний – 200 грн., діти до 14 років – 120 грн.

Проживання:
Садиби сільського туризму Берегівського району.
Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).


Харчування:

1-й день

Сніданок – Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід – Меню: салат з капусти, поливка закарпатська, картопляне пюре з гуляшем, компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.

Вечеря – Відбувається у садибах зеленого туризму. Меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість включено в ціну.

2-й день

Сніданок – Відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: холодна нарізка, яєшня, чай, кава. Вартість включена в ціну туру.

Обід – відбувається у кафе ранчо “Хайленд”. Меню: борщ, банош з салатом та бринзою, салат літній, хліб, лимонад власного виробництва. Вартість 150 грн.

Вечеря – Відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: суп з фрикадельками, торгоня з підливою, угорські солодощі та вино. Вартість включена в ціну туру.

3-й день

Сніданок – Відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський. Включено у ціну туру.

Обід – Меню: салат з капусти, поливка закарпатська, картопляне пюре з гуляшем, компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.

Вечеря – Меню святкової вечері:
– холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м’ясне асорті;
– салати: французький, шуба, овочевий;
– гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
– фрукти та солодощі;
– мінеральна вода, солодка вода.

4-й день

Сніданок – В садибах сільського туризму. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка та домашня ковбаса, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат). Включено в ціну.

Обід – Не буде організований централізовано, адже буде смачний та ситний пізній “Щасливий сніданок” та дегустація вина.

Вечеря – Відбувається у садибах. Меню: бограч, кремзлики (деруни) з грибною підливою, солодке, чай, вино. Вартість включена в ціну туру.

5-й день

Сніданок – Відбувається у садибах. Меню: вареники під сметаною, нарізка з сиру, ковбаси, чай/кава. Вартість включена в ціну туру.

Обід – Меню: суп грибний, банош з бриндзою та шкварками, салат з бурячка, хліб, чай. Вартість 150 грн/особа.

Вечеря – Відбувається у садибах. Пропоноване меню: суп овочевий, картопля з м’ясом (жарке), хліб, компот, вино. Вартість включено в ціну туру.

6-й день

Сніданок – Відбувається у садибах. Меню: сирники зі сметаною, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість включено в ціну туру.

Обід – Меню: салат “Мікс”, борщ український, картопля печена з котлетою, компот, чай. Вартість 150 грн/особа.

Термальні води Берегово, Закарпаття

Термальні води Берегово, Закарпаття

Закарпаття славиться найбільшими в Україні унікальними термальними лікувальними водами (геотермальні джерела). У теплих басейнах люди лікують тіло і заспокоюють душу. Термальні води, підземні води, які мають температуру 20 ° С і вище. Лікувальні властивості термальних вод застосовують ще з часів Римської імперії, адже велика кількість громадських купалень розміщувалася саме на таких джерелах. Термальні води Закарпаття […]

Термальні басейни «Золота гора», с. Барвінок, Закарпаття

Термальні басейни «Золота гора», с. Барвінок, Закарпаття

Термальні басейни Золота гора знаходяться недалеко від Ужгорода, в с. Барвінок. Цілюща термальна вода виходить з самого серця землі, і потрапляє в термальні басейни «Золота гора» з температурою + 29 +39 градусів за Цельсієм. За хімічним складом і по температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвим гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. Приймати ванни тут рекомендується при ряді захворювань […]

Національний природний парк «Синевир»

Національний природний парк «Синевир»

Місцем, куди хочеться повертатися знову і знову є природний парк «Синевир», що мальовничо розкинувся недалеко від закарпатського села Синевирська Поляна. Саме сюди приїжджають відпочити душею і тілом жителі не тільки України і ближнього зарубіжжя, але і туристи з Франції, Англії, Канади, США, Австралії. Природа щедро обдарувала карпатські землі густими лісами, стрімкими гірськими річками, красою і […]

Синевирський (Міжгірський) перевал, Закарпаття

Синевирський (Міжгірський) перевал, Закарпаття

Синевирський перевал, інша назва – Міжгірський перевал, розташований у Міжгірському районі Закарпатської області, між смт Міжгір’я і селом Синевир. Синевирський перевал (висота 793 метри над рівнем моря) по праву вважається воротами до рівнинного Закарпаття. Кожен сезон тисячі мандрівників зупиняються тут, щоб сфотографувати унікальний вид, котрий постає погляду. Плато перевалу повністю оточене піками найвищих вершин Карпат. Цей незабутній […]

Реабілітаційний центр бурого ведмедя, Синевир, Закарпаття

Реабілітаційний центр бурого ведмедя, Синевир, Закарпаття

Даний реабілітаційний центр не тільки єдиний в Україні, але також один з наймасштабніших проектів такого роду в Європі, був відкритий в грудні 2011 року. Територія охоплює 12 га, огороджених парканом під напругою. Обрана місцевість якнайкраще підходить для ведмедів даного виду, завдяки місцевоve клімату і ландшафту тварини успішно повертаються до природних умов життя. Щоб особинам різного […]

Водоспад Шипіт, Пилипець, Закарпаття

Водоспад Шипіт, Міжгірський р-н, Закарпаття

Водоспад Шипіт … Коли по весні йде танення снігів в цих гірських карпатських краях, так цей водоспад в 50 кілометрах на схід від Ужгорода, вважай – в 50 км від кордону зі Словаччиною, не “шепоче», він по-справжньому гуркоче. І цей гуркіт – справжня мелодія природи, потрібно тільки вміти прислухатися до неї. У цій мелодії і […]

Озеро Синевир, Міжгірський р-н, Закарпаття

Озеро Синевир, Міжгірський р-н, Закарпаття

Озеро Синевир – природна перлина Українських Карпат. Це найбільше з високогірних озер регіону. Воно лежить на висоті 989 метрів над рівнем моря в невеликій улоговині, що утворена внаслідок землетрусу. Це сталося близько 10 тисяч років тому, і в результаті стався зсув, що перегородив невелику річечку. Через природну дамбу з’явилося озеро. Існує і легендарна версія походження […]

Село Іза, Хустський р-н, Закарпаття

Село Іза, Хустський р-н, Закарпаття

Іза – велике село, розташоване на правому березі річки Теребля. Воно лежить в 3 кілометрах на північний схід від Хуста, з яким пов’язане автомобільною дорогою, яка веде з Міжгірщини. Тутешня місцевість була заселена ще в 1 тисячолітті до нашої ери, про що свідчать вивчені курганні могильники в околицях села. Село з’явилося пізніше, 14 століття, а […]

Мукачівський замок Паланок, Закарпаття

Мукачівський замок Паланок, Закарпаття

Один з найпрекрасніших замків Закарпаття. В Паланок – чудово збереглося свідчення могутності Священної Римської імперії в цілому і Угорщини зокрема. Закладений як мінімум в 11 столітті (точна дата заснування невідома), замок Паланок, або, як його ще називають, Мукачівський замок, пережив довгу і славну військову історію, встиг побувати і під угорською, і під австрійською, і, врешті-решт, […]

Санаторій «Карпати» (палац Шенборна), Закарпаття

Санаторій «Карпати» (палац Шенборна), Закарпаття

Між містами Мукачево та Свалява, в селищі Карпати, знаходиться прекрасно збережений мисливський замок Шенборнів. Замок розташований в центрі території санаторію «Карпати» площею близько 50 га і входить в його комплекс як головний корпус. Спочатку на місці нинішнього замку розташовувався дерев’яний, побудований в 18-м столітті графом Бухеймом Шенборном. У 1890 році на його місці спорудили новий […]

Ужгородський замок, Закрпаття

Ужгородський замок, Закрпаття

Справжня перлина Ужгорода – замок – кам’яна середньовічна фортеця, оточена цілим комплексом будівель. Знаходиться він на Замковій горі в центрі. Ціле тисячоліття він був серцем політичного, культурного та релігійного життя Унгвару. Зараз тут маса музеїв. Ужгородський замок – найдавніша фортеця Закарпаття (9-13 ст), яка більше 360 років була будинком італійських аристократів роду Другетті. Одна з […]

Ужгород, Закарпатська область

Ужгород, Закарпатська обл

Коли вперше потрапляєш до Ужгорода, то він тобі здається якимось казковим і навіть іграшковим, з цими вузенькими звивистими вулицями, старенькими будинками, що тісно притискаються один до одного. Одне залишається незмінним – прогулянка чи екскурсія по Ужгороду завжди приносить задоволення. І звичайно ж, нікого не залишить байдужим суворий, неприступний замок та надзвичайно гарна, трохи замріяна набережна […]

Дегустация вин, Береговский р-н, Закарпатье

Дегустація вин, Берегівський р-н

Розслаблені і задоволені купанням, ми вирушаємо на дегустацію вина в Закарпатті. Для нас свої винні льохи відкривають відомі винороби і просто люди, які люблять свою справу. На вас чекає справжнє смачне вино, яке п’янить тіло і заспокоює душу. Врешті-решт хіба не цим славиться Закарпаття? Тури в Закарпаття:

Термальні води Косино, Закарпатська область

Термальні води Косино, Закарпатська обл.

Наш справжній відпочинок в Закарпатті починається з термального басейну в Косино Отже, перше, що ми пропонуємо – скупатись в «пиві», «вині» чи «палінці». Для кожного з цих екзотичних варіантів є свій басейн. А щоб, не дай Бог, не переплутати, для вас чудовим орієнтиром будуть служити оригінальні фонтани: кухоль з пивом, пляшка вина, та графин з […]