Тури на Драгобрат зі Львова

Драгобрат – самий високогірний курорт України. Катання на курорті Драгобрат приваблює любителів екстриму та фрірайду, а також романтиків і любителів гір. Хоча на Драгобраті є траси для новачків і дітей, ми рекомендуємо купувати тури на Драгобрат лижникам, які вже навчилися кататися і хочуть розвивати свої вміння та освоювати нові схили.

Лижний тур на Драгобрат зі Львова
ЛИЖНИЙ ТУР НА ДРАГОБРАТ + ГУЦУЛЬСЬКІ ЗАБАВИ

Дати туру: 22.02 / 14.03

Лижний тур на Драгобрат зі Львова
Ціна2595 грн

Гірськолижні тури на Драгобрат

Гірськолижні тури на Драгобрат – це прекрасний вибір для зимового відпочинку в Карпатах. Урочище Драгобрат знаходиться на висоті 1300-1400м над рівнем моря в Закарпатській області. Відстань від селища Ясіня -18 км. Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта створює передумови для наявності стабільного сніжного покриву з листопада по травень, а останні 35 років відсутність снігу навіть в найтепліші і малосніжні зими в Урочищі Драгобрат не реєструвалась. Перепад висот близько 500м.

Тут є все, що потрібно для щастя: лижна школа для початківців, схили, придатні для фрірайду – всього до 20 трас різного рівня складності, розвинена інфраструктура і прекрасні карпатські пейзажі! Основні підйомники гірськолижного курорту Драгобрат розташовані на схилах гори Стіг. Тут немає єдиного абонемента на підйомники, так як у підйомників різні господарі. Але при цьому ціни дешеві і, як правило, на катання витрачається небагато грошей.

З цікавинок можна виділити 2 крісельних підйомника, 3 бугельних і 2 «мультиліфта». Загальна протяжність трас на Драгобраті становить до 10 км, довжина трас – від 300 метрів до 2 кілометрів. При необхідності, на ратраці можна виїхати на вершини гір Близниця, Жандарм і Стіг (продовживши таким чином спуск від 2 до 3 км), звідти вниз йдуть, щонайменше, 5 чорних трас. Це найцікавіша ділянка для досвідчених лижників. Приємним бонусом при підйомі на Близницю в ясну погоду стане приголомшливий вид на Говерлу – найвищу точку українських Карпат.