• зимова поїздка в Карпати на 1 день зі Львова

КАРПАТИ НА 1 ДЕНЬ + СПА

Дати виїздів: 03.03 / 17.03 / 31.03 …

Тустань, Волосянка та СПА за 1 день

Ціна туру: 545 грн

Зимова Карпатська пригода чекає на вас! Один день, проведений у віддаленому куточку Карпат зі Львова в рамках туру КАРПАТИ + СПА, може подарувати вам стільки ж емоцій, як тиждень в інших місцях.

Зимова поїздка в Карпати на 1 день зі Львова → Головна → тури в Карпатиодноденні тури

ЗИМОВА ПОЇЗДКА У КАРПАТИ НА 1 ДЕНЬ
• АНОНС ТУРУ:

Ціна туру: 545 грн/ос

Тривалість: 1 день

Дати виїздів03.03 / 17.03 / 31.03 …

Місце посадки: – Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу);
– м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка “ОККО”.

Маршрут: Львів – Стрий – Урич – Коростів – Волосянка «Захар Беркут» – Славське – Львів

Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com

Автобусна поїздка в Карпати зі Львова на 1 день

ПРОГРАМА ТУРУ:

› виїзд зі Львова (08:00)/ зі Стрия (09:00)

› Урич (огляд музею і наскельної фортеці)

Тустань – справжня перлина української історії та природи. Розташована серед Карпатських гір, ця унікальна гряда скель з пісковика не лише заворожує своєю природною красою, а й є свідком великої історії наших предків. Створені природою понад 25 мільйонів років тому, ці скелі стали основою для створення однієї з наймогутніших фортець давньоруського періоду.

› Коростів (обід)

› Волосянка “Захар Беркут” (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Високий Верх)

Хочете відчути себе ближче до неба та зазирнути в серце могутніх Карпат? Запрошуємо Вас на захоплюючу подорож канатно-крісельною дорогою до вершини Високий Верх, що має висоту 1243 метри. Піднімаючись все вище та вище, ви відчуєте, як серце б’ється швидше від адреналіну та очікування.

› Славське (SPA-центр у “Двір княжої корони” або чани)

Славське — це справжній рай для шанувальників гірської природи та якісного відпочинку. Один з найдавніших та найулюбленіших курортів Карпат не лише радує очі панорамами гір, але й пропонує різноманітні способи релаксації. Славське — ідеальне місце для тих, хто прагне зануритися в атмосферу гір, отримати незабутні враження та здоров’я на довгі роки.

› Львів (повернення о 22:30)

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

° Ціна туру: 545 грн/ос

Знижки:

– Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
– Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)

У вартість туру входить:
+ проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
+ супровід гідом-екскурсоводом,
+ екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
+ страхування на час подорожі.
У вартість не входить і додатково оплачується:
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
– харчування,
– особисті витрати та сувеніри.
Вартість вхідних квитків за 1 ос:
– SPA-центр у “Двір княжої корони” (за 2 години): загальний, пенсійний, студентський – 600 грн., діти (7-14 р.) – 300 грн;

– Державний історико-культурний заповідник “Тустань”: загальний – 90 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 45 грн.

– Канатно-крісельна дорога “Захар Беркут” г. Високий Верх: загальний – 300 грн./особа, дитячий . – 160 грн./особа, пільговий (УБД, АТО за наявності посвідчення)– 200 грн./особа.

– Славське чани (за 1,5 години): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 250 грн.

Харчування:
Обід відбувається у кафе “OK” в с. Коростів. Туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»). Смачно, швидко, доступні ціни.
ТУРИСТИЧНІ ОБ'ЄКТИ:

Тустань

У часи Київської Русі та пізніше Королівства Русі, Тустань стала ключовим оборонним та торговим пунктом. На цих скелях у ІХ-ХІІІ століттях існувала грандіозна дерев’яна фортеця, що слугувала не лише оборонним спорудам, але й містом-фортецею і митницею. Ця фортеця розташовувалася на території в 3 гектари і була частиною великої системи оборонних споруд Київської Русі. Сьогоднішній Тустань є не лише свідком минулого, але й унікальною пам’яткою архітектури. Оскільки жодна дерев’яна фортеця Х-ХІІІ століть не збереглася в Європі, Тустань може бути вважена унікальним свідоцтвом архітектурних традицій того часу. Тож, відвідуючи Тустань, ми не просто милуємося природною красою, але й відчуваємо нерозривний зв’язок із великою історією нашого народу.

Захар Беркут

Діставшись до вершини, вас очікує неперевершена панорама, яка заворожує своєю гармонією та безмежністю. Ваш погляд охопить мальовничі Сколівські Бескиди, могутні Ґорґани та загадкові Полонинські Карпати. Кожна з цих гірських ланцюгів має свою унікальну історію, легенди та таємниці. Відкрийте для себе неповторну красу Українських Карпат, відчуйте їхню магію та незрівнянний дух пригод!

Славсько

У готельному комплексі «Двір княжої корони» знаходиться SPA-центр, який надає можливість насолодитися критим басейном. Тут, плаваючи, можна милуватися пейзажем гір Тростян та Менчів завдяки величезній скляній стіні. Справжній подарунок для тих, хто шукає гармонії душі та тіла. А для любителів традиційних методів оздоровлення пропонуються файна фінська сауна та римська парна.
Однак, Славське б ніколи не стало таким популярним, якби не його чани. Купання в них — це не просто процедура, це ціле ритуал, який дарує здоров’я і довголіття. Гаряча вода, що досягає 40 градусів, і контрастне окунання в холодний басейн — це не тільки приємно, а й корисно. Такий перепад температур допомагає зміцнити імунітет, оновити сили та додає бадьорості.

Відгуки та коментарі:

поїздка в Карпати на 1 день 3*/ 01/11