Лижні тури в Карпати

Якщо у вас відпустка взимку, є гідна альтернатива пляжним курортам. Лижні тури – прекрасний вибір любителів активного відпочинку і бажаючих побачити красу українських Карпат. Тури на лижах тривають кілька днів і дають можливість познайомитися з відомими гірськолижними курортами України. Крім походів вас чекає відпочинок в гостьових будинках, баня, чани, пікніки, знайомство з традиційними ремеслами, архітектурою і природними пам’ятками. Лижні тури зі Львова по Україні розраховані на різний рівень підготовки.

Гірськолижні тури і курорти України

Гірськолижні курорти України з кожним роком набувають все більшої популярності. Вони активно розвиваються і приємно дивують шанувальників гірських лиж і сноуборду, оскільки не поступаються по комфорту, оснащеності і якості трас своїм європейським «колегам». А фантастичні панорами Карпат захоплюють дух навіть у найдосвідченіших любителів гірських пейзажів. Якість і бюджетність роблять відпочинок на гірськолижних курортах Карпат особливо привабливими.

Компанія «Час на Мандри» пропонує оцінити по достоїнству відпочинок на гірськолижних курортах Буковель, Драгобрат, Славське, Пилипець та ін.

Який би тур ви не вибрали, поруч завжди буде досвідчений гід-інструктор. Він подбає про вашу безпеку і розповість цікаві факти про околиці і визначні пам’ятки. Ви можете вибрати лижний тур на різдвяні та новорічні свята.

На курорт – разом з «Час на Мандри»!

Якщо ви хочете відпочити з користю для здоров’я, отримати багато нових вражень і краще пізнати нашу культуру, – вибирайте лижні тури від «Час на Мандри». Замовляйте місця заздалегідь!

Як бачите, вибір гірськолижних курортів в Україні на сьогоднішній день досить солідний. І тепер уже нашим шанувальникам гірських лиж та сноуборду відправлятися кататися в Європу зовсім навіть і не обов’язково. На батьківщині – не гірше і куди економніше!

Треба відзначити, що гірськолижні тури в туристичній компанії «Час на Мандри» завжди були в пошані. Наш солідний досвід роботи на цьому напрямку, велика база пропонованих курортів і трас, висока кваліфікація менеджерів, готових вирішити будь-яку проблему з організацією туру – запорука Вашого якісного відпочинку!

«Час на Мандри» бажає Вам активної, спортивної зими і цікавих гірськолижних турів по Україні!