Тури на 8 Березня

8 березня – яскраве і радісне весняне свято! Море квітів, гарний настрій, посмішки! Відчувається початок весни і так хочеться розвіятися! Рекомендуємо на вихідні дні відправитися в подорож! Одноденні або багатоденні тури на 8 Березня стануть відмінним доповненням до офіційних вихідних днів!

Озеро Синевир зимою
ОЗЕРО СИНЕВИР ТА ВОДОСПАД ШИПІТ

Виїзд зі Львова: щосуботи та щонеділі

Чудовий маршрут, приємна атмосфера, цікаві факти...
Ціна: 700 грн

Тур в Закарпаття на 3 дні
Чудеса Закарпаття на 3 дні + Термали

Дати виїздів: 01.03 / 08.03 / 15.03 / 22.03 / 29.03

Закарпаття на 3 дні + Термали
Ціна3990 грн

Куди поїхати на 8 березня?

Щороку напередодні 8 березня в усіх нас виникають одні і ті ж питання. Куди піти на 8 березня? Куди поїхати на 8 березня в Україні? Що подарувати вчителю і вихователям? Що подарувати мамі? Що подарувати дівчині, подрузі? Що подарувати колегам?

Так, подарунки на 8 березня перетворюються на головну біль для величезної кількості чоловіків! Хороший варіант подарунка – це подарунковий сертифікат на туристичну поїздку. Це дуже незвично і це запам’ятовується. Крім того, подарунки-враження зараз на піку моди! (І, скажемо по секрету, сертифікати на одноденні тури коштують зовсім недорого!). Так що вибирайте екскурсійний тур або суму сертифіката – і питання з подарунком на 8 березня вирішене!

Залишається ще одне питання. Куди поїхати на 8 березня? Адже три-чотири вихідних поспіль хочеться витратити на щось дійсно варте! Варіантів відпочинку в березні – досить. Можна поїхати в лижний тур, наприклад, в Буковель (там зараз якраз в цей час прийнятні ціни). Можна вибрати дво- або триденні тури по Україні: в Карпати, Закарпаття, або багатоденні тури в інші регіони на 8 Березня.

Якщо ви хочете на один з вихідних запланувати поїздку без ночівлі, то для вас – широкий асортимент одноденних турів та екскурсій на 8 Березня. Наші менеджери завжди готові допомогти вам визначитися з вибором!