Тури на Масляну

Тури на Масляну користуються величезною популярністю і за традицією відкривають новий туристичний сезон 2021 року. Святкування Масляної (Колодія), що знаменує проводи зими і прихід довгоочікуваної весни, виливається в веселі гуляння на вулицях і площах міст по всій Україні. Масляна (Колодій) – це старовинний язичницький обряд оплакування і спалювання Масниці, веселі колядки та пісні-коломийки, торгові ряди, рум’яні млинці та інші частування, без яких не обійдеться і Широка Масляна 2021 року.

Озеро Синевир зимою
ОЗЕРО СИНЕВИР ТА ВОДОСПАД ШИПІТ

Виїзд зі Львова: щосуботи та щонеділі

Чудовий маршрут, приємна атмосфера, цікаві факти...
Ціна: 700 грн

Аква-тур «ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Аква-тур «ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ»

Дати виїздів: 11.11 / 18.11 / 25.11 / 02.12 / 09.12 / 16.12 ...

Релакс по-закарпатськи!
Ціна: 1295 грн

Коли відбудеться Масляна в 2021 році і де відзначити Масляну весело?

У 2021 року святкування Масляної в Україні пройде з 8 по 14 березня. Масляна – це стародавнє слов’янське свято. Ось що пише про Масляну Вікіпедія: «Народний святковий цикл, що зберігся у слов’ян з язичницьких часів. Обряд пов’язаний з проводами зими і зустріччю весни». Назва Масляної пов’язана з тим, що Масляний тиждень – останній тиждень перед початком Великого посту, і в цей час ще дозволяється вживати в їжу масло, молочні продукти і рибу. Потім починається православний піст, під час якого можна їсти тільки пісні страви. А поки – на Масляну – можна їсти і млинці на молоці, і млинці на кефірі, і млинці зі сметаною, і млинці з ікрою, можна навіть зробити млинцевий торт.

До речі, кожен день масляного тижня називається по-своєму і має особливий сенс! Найвідоміші і популярні дні – це, звичайно ж, неділя – Проводи Масляної, і четвер – «до тещі на млинці».

Масляну в Україні люблять і святкують з розмахом і в столиці, і невеликих містах – ніде не залишаються байдужими до цього свята! Із задоволенням відзначають Масляну і в селах, тут свій особливий колорит і самобутність!

«Час на Мандри» пропонує відвідати тури на Масляну – тут неодмінно святкуватимуть Масляну, влаштовуватимуть конкурси, гуляння, пригощатимуть млинцями!