Екскурсії в Чорнобиль

Вас хвилює все неординарне, загадкове, екстремальне, Ви не проти стати учасником подій, що виходять за рамки буденного, і отримати від цього найгостріші враження. Відвідування зони відчуження – це споглядання іншого світу, що відрізняється від реального, яке, поза всяким сумнівом, викличе у Вас особливі відчуття і допоможе усвідомити, наскільки людство повинно бути уважним і відповідальним, розвиваючи та впроваджуючи в життя нові технології, які іноді призводять до руйнувань планетарного масштабу. Екскурсії в Чорнобиль безпечні. За один день повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону ви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 1 годину польоту в літаку, що в 160 разів менше, ніж доза, отримана за одну флюорографію, і в 3600 разів менше, ніж за одне дослідження комп’ютерної томографії всього тіла !

В яку пору року краще їхати в Чорнобиль і Прип’ять?

Яку пору року краще вибрати для поїздки (екскурсії) в Чорнобильську зону і Прип’ять? Зима? Літо? Осінь весна?
Це питання звучить дуже часто. Проте, однозначної відповіді на нього немає. Але, все-таки, на скільки це можливо, ми постараємося відповісти на це питання.

Чорнобильська зона відчуження – дивовижне місце, яке майже ніколи не буває однаковим. Приїжджаючи туди навіть через тиждень, ви застаєте її вже трохи іншою, – що вже казати про різницю між зимовими і літніми відвідинами. Проте, існують принципові відмінності в сезонних відвідинах Чорнобиля і Прип’яті:

Зимова екскурсія в Чорнобиль і Прип’ять:

Найбезпечніший час для екскурсії. Сніг є потужним фільтром радіації. Взимку чудова видимість – об’єкти видно на кілометри. Велика кількість слідів тварин і самих тварин – всі вони видні на снігу. Відсутність листя в місті Прип’ять оголює похмурі будівлі, які в літній період заховані в листі.

Весняна екскурсія в Чорнобиль і Прип’ять:

Дивовижний час, коли природа прокидається. Незрівнянні пейзажі. Одна складність – зловити момент, коли сніг уже зійшов, а листя ще не з’явилося. Але цей період триває буквально кілька днів, які з року в рік потрапляють на різні дати.

Літня екскурсія в Чорнобиль і Прип’ять:

Тепла погода, буйство Природи, дерева, що ростуть з будівель, папороті в прип’ятських квартирах. Найдовший світловий день. На відміну від перехідних періодів – передбачувана стабільна погода. Соми в ставку-охолоджувачі знаходяться не в сплячці і доступні для годування 🙂

Осіння екскурсія в Чорнобиль і Прип’ять:

Одна з найкрасивіших пір року. Менше листя, краще видно об’єкти в м. Прип’ять. “Антуражні” пейзажі пост-апокаліпсису.