Тури в Київ

Проникнути в серце української столиці і відкрити для себе її чарівність зовсім нескладно: досить лише один раз здійснити екскурсійну поїздку до Києва.

Екскурсійні тури до Києва настільки ж різноманітні, як багатоликий саме місто. Програма складається таким чином, щоб туристи змогли побачити максимум пам’яток і цікавих місць столиці.

Екскурсійні тури в Київ:

Київ, який увійшов в історію як «колиска Русі», дивно багатогранний. Сучасна архітектура тут гармонійно поєднується зі старовинними будівлями, незвичайні музеї є сусідами з древніми пам’ятниками, а православні храми мирно уживаються з готичними замками, створюючи тим самим єдиний і неповторний образ міста. Проникнути в серце української столиці і відкрити для себе її чарівність зовсім нескладно: досить лише один раз зробити екскурсійну поїздку до Києва. Кожного, хто хоча б один раз прогуляється по Хрещатику і Андріївським узвозом, побуває в храмі Софії Київської та Києво-Печерській лаврі, побачить Золоті ворота Києва, буде довго терзати щемлива радість спогадів, спонукаючи повернутися до Києва ще раз.

Тури в Київ на уїк-енд

Дуже затребувані у туристів екскурсійні тури до Києва на вихідні. Практично всі тури, розраховані на 2-3 дня, припускають оглядову автобусну екскурсію, відвідування музею народної архітектури і побуту в Пирогово, пішохідну прогулянку по престижному київському району Печерськ, екскурсію в Києво-Печерську лавру.

У вільний час туристи на вибір можуть відправитися в ботанічний сад ім. Гришка, на теплоходну прогулянку по Дніпру або запланувати відвідування Гідропарку.

Варіанти багатоденних турів до Києва

Програма багатоденних екскурсійних турів до Києва не менш цікава. Тур «» передбачає докладне знайомство з головною вулицею Києва – Хрещатиком, тур «» відкриє туристам самобутній Андріївський узвіз. До речі сказати, саме тут можна придбати предмети народної творчості та вироби ремісників. Кількаденний тур «» розповість про один з найбільш древніх районів Києва, історія якого веде нас в глиб століть.

Екскурсії Києва

Деякі екскурсійні тури до Києва включають в себе не тільки огляд визначних пам’яток, а й поїздки в паркові зони. Туристів, які відправляться в тур «Парки Києва», чекає дуже цікава програма. Зрозуміло, без оглядової екскурсії по Києву та знайомства з Володимирським собором, київськими мостами і дніпровськими кручами, відвідування Києво-Печерської лаври, екскурсії в музей архітектури та побуту України та пішої прогулянки по Печерську не обійдеться і цей тур. Що цілком закономірно, адже ці пам’ятки вже давно стали візитною карткою міста.

Стандартна програма доповнена екскурсією по Андріївському узвозу, відвідуванням будинку-музею Булгакова, автобусною екскурсією «Стародавній Київ», яка познайомить туристів з Видубицьким монастирем, Старокиївською горою і історією Михайлівського Золотоверхого собору, пішохідної екскурсією «Бабин Яр» і незабутньою прогулянкою по Маріїнському і Міському парках , а також по Хрещатику і містку Закоханих.