Тури на Різдво Христове | Різдвяні тури

Православне Різдво 2022: тури на Різдво Христове в Україні | різдвяні тури на новорічні канікули і святкування Різдва. Святкові програми турів, підготовлених на Різдвяні канікули з різдвяною вечерею, святкової фольклорною програмою і новорічними екскурсіями в містах та селах України.

Різдвяні тури по Україні зі Львова:

Різдвяні свята завжди пов’язані з найсвітлішими і приємними спогадами. Пропонуємо Вам відправитися в Різдвяні тури по Україні, які передбачають «Різдвяні посиденьки» – веселі пісні, танці, жартівливі забави та гадання, ігрові програми на свіжому повітрі в стилі українських народних традицій, святковий Різдвяний вечеря з музично-розважальною програмою, і, звичайно ж , відвідування православного храму.

Зустрічайте Різдво, подорожуючи Україною зі Львова. Для Вас все різноманіття старовинних міст Поділля, чарівність неповторних Буковини та Волині, стародавні пам’ятники Закарпаття, вогні Різдвяного Києва, приголомшлива своєю красою природа Карпат, подорож у Різдвяну казку – древній Львів і поїздка в гламурну Одесу.