Тури на Травневі свята

Величезний попит тури на травневі свята 2021 по Україні не випадковий – адже «травневі канікули», як їх ще називають, – відмінний шанс провести повноцінну відпустку, витративши зовсім невелику кількість відпускних днів.

«Час на Мандри» пропонує тури на травневі свята 2021 зі Львова

Активний відпочинок або пізнавальні екскурсії – проведіть канікули на свій смак. Карпати, Закарпаття, Поділля, Буковина та інші відомі місця порадують природними красотами і кількістю розваг. Можна зайнятися екстремальним спортом, відправитися в похід або зануритися в етнічну культуру, дізнатися побут місцевого народу. Всі тури на травневі свята розраховані на різний час: від одного дня до семи. Кожен тур просякнутий духом екстриму, подорожей, заняттями спортом та іншими розвагами.

Куди поїхати на травневі свята в Україні?

Вибір величезний! Травневі тури – надзвичайно різноманітні. Популярні на травневі свята і короткі екскурсійні поїздки одного дня, і тури на 2, 3, 5, 7 днів – в основному це тури по Україні.

Якщо не хочеться сидіти на місці, можна придбати багатоденний тур по красивих містах і мальовничим природним пам’яткам.

Для тих, хто хоче встигнути на свята і в гості сходити, і на дачі попрацювати, і світ подивитися, є зручні одноденні екскурсії – вони дуже цікаві, не займуть багато часу і, до того ж, недорогі.

Крім того, в травні вже, як правило, відкрита навігація на річках та озерах Карпат і Закарпаття, так що можна вибирати екскурсію з водною прогулянкою.

Як ми відпочиваємо на травневі свята в 2021 році?

Вихідних днів, як зазвичай, буде багато, і це прекрасно, адже багато хто мріє провести сонячні травневі дні не вдома, а в цікавій поїздці. Путівки на травень 2021 року краще купувати заздалегідь, залишати вибір на останній момент і чекати вигідних гарячих турів – безглуздо. Нижче ціни вже точно не опустяться. Хтось будує плани на травневі канікули 2021 роки вже починаючи з січня! Але більшість туристів визначаються з покупкою туру в березні – на початку квітня.

Кожен тур по Україні на травневі свята можна заздалегідь обговорити з менеджерами компанії. Програми, харчування, проживання, екскурсії – про все це можна проконсультуватися. Вже є раннє бронювання на травневі свята, послуга онлайн-замовлення туру.