Кришталева печера в Кривче, Тернопільська область – унікальне творіння природи, яке в наш час відкрито для туристів і дивує своєю незвичайною красою. Неймовірна Кришталева (також називають Кришталева) печера була утворена підземними водами мільйони років тому. Не так давно тут стали проводитися екскурсії. Довжина Кришталевої печери – більше 20 кілометрів, проте шлях екскурсії займає лише 2,5 кілометри. Перші 500 метрів печери – це темний і вузький хід, після якого відкриваються всі таємниці цього місця. Печера розділена на тематичні зали – наприклад, Зоологічний зал, Казковий зал або Святковий зал. Кожен зал прикрашають кришталеві фігурки тварин або казкових персонажів – лисиці, сови, людини-“господаря печери”. Головна прикраса цього місця – Кришталевий коридор, де всі стіни і стеля усіяні білими кристалами.

Екскурсія по Кришталевої печери обов’язково запам’ятається – тут розкажуть про історію виникнення печери, а також легенди, пов’язані з кожним залом. У печері держиться певна температура і рівень вологості, тому атмосферу цього місця вважають придатною для лікування багатьох хвороб: астми, бронхіту, гіпертонії. Ще тут можна побачити кажанів, які ховаються в тихих і темних ділянках печери.

Кришталева печера – дивовижне місце, яких не так багато залишилось. Печера навіває спогади про казки і легенди, про містичних істот, що мешкають в скелях і ущелинах. Відвідування Кришталевої печери залишить безліч хвилюючих спогадів.


Екскурсійні тури на Поділля:

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ + БАКОТА

Дати виїздів 02.09 / 09.09 / 16.09 / 23.09 / 30.09 / 07.10 / 14.10 / 21.10 / 28.10 / 04.11…

Тур вихідного дня в Кам’янець і Бакоту зі Львова

Ціна: 1545 грн

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА

Дати виїздів: 06.10 / 20.10

Екскурсійний тур на Поділля і Буковину на 3 дні зі Львова