Незабутньою подією для кожного туриста стане відвідування ландшафтного парку Пантелеймона Цілителя. Відпочинок у Східниці – це не лише прогулянки та цілюща вода, але й знайомство з фасцинувальною історією цього містечка. Вибираючи, що подивитись у Східниці, обов’язково відвідайте ландшафтний парк Пантелеймона Цілителя. Загальна площа парку складає 8 гектарів, тож тут дійсно є де розвернутися і насолодитися красою природи!

Ландшафтний парк Пантелеймона

У курортному поселенні Східниця, в самому центрі, 9 серпня 2013 року, в день пам’яті християнського святого Пантелеймона Цілителя, було відкрито однойменний парк. Святому великомученику Пантелеймону моляться за порятунок та здоров’я важко хворих. Протягом усього року до Східниці прибувають тисячі мандрівників з усієї України та країн колишнього СНД. Головна причина цього – наявність у Східниці безлічі мінеральних цілющих джерел, які разом із дивовижними природними умовами допомагають відновити фізичне і душевне здоров’я людей. Саме тому парк і отримав назву на честь Пантелеймона Цілителя.

Високі ялини, сосни, могутні дуби, джерела з мінеральними водами, струмки з бурою, кольору заліза, водою – усе це прикрашає ландшафтний парк Пантелеймона. Розташувавшись серед пологих гір, парк притягує погляди до долини, де відкриваються чудові краєвиди. Свіже гірське повітря наповнює легені, роблячи кожен вдих повноцінним та оздоровлюючим. Вам також, без сумніву, варто відчути це на собі!

Парк в Східниці користується популярністю не лише серед місцевих жителів, але й серед туристів, які приїжджають на курорт: тут можна приємно прогулюватися, кататися на велосипедах по мальовничих стежках, займатися спортом на турніках, а також дізнатися більше про історію курорту. У парку відтворено макети старовинних нафтових качалок, які свідчать про початки нафтової промисловості Західної України. Прогулюючись по парку, можна виявити ялиновий ліс, де знаходяться джерела залізистої води №15 та гліцеринової води №357.

Під час створення паркової зони було висаджено каштани та магнолії. Для зручності відпочиваючих у парку встановлені лави. Алеї парку, що займають 8 гектарів, освітлені ліхтарями, тому тут можна насолоджуватися романтичними вечірніми прогулянками. Красиві пейзажі, що відкриваються з алей парку, залишають незабутні враження.

Східниця – чудовий вибір для відпочинку з дітьми. Тут буде цікаво як малечі, так і дорослим. Можна насолоджуватися прогулянками, неважливо, чи пішими, чи на велосипедах. Для любителів активного відпочинку є спортивні та дитячі майданчики, а також зручно облаштовані лавки для відпочинку. В алеях ландшафтного парку Святого Пантелеймона Цілителя встановлені ліхтарі, тому ви легко можете залишитися тут і до вечора, насолоджуючись неймовірними краєвидами.

Туристичні локації Львівщини  Тури в Карпати  Тури по Львівщині  Автобусні тури зі Львова