Оздоровчо-рекреаційний комплекс “Орися” в селі Оришківці пропонує широкий спектр спа-послуг, що використовують унікальну лікувальну воду. До її складу входить мінералізована гусятинська “рапа” та полтавський бішофіт, які в сукупності збагачують фізико-хімічний склад води в “Орисі” та сприяють лікуванню опорно-рухової, серцево-судинної та периферійної нервової системи. Крім того, комплекс обладнаний фінською сауною та басейном з прісною водою, що створює ідеальні умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення.

Оздоровчо-рекреаційний комплекс “Орися”

Гусятинський район на Тернопільщині здавна відомий своїми мінералізованими водами. Колись тут працювали два санаторії республіканського значення, які з часом занепали, проте цілюща вода залишилася.

Підприємець Ярослав Угляр із села Оришківці має патент на використання цієї унікальної води, яку місцеві називають “рапа”. Для оздоровлення цією водою можна відвідати готельно-ресторанний комплекс “Орися”, розташований поруч із трасою Тернопіль — Чернівці.

Глибина свердловини, з якої добувають мінералізовану воду, становить 770 метрів. Вода має унікальний фізико-хімічний склад, подібний до якого є лише на курорті “Друскінінкай” в Прибалтиці та у деяких місцях на Закарпатті. Однак оришківська “рапа” містить майже втричі більшу концентрацію солі, а також іод та кальцій, що позитивно впливає на кровоносну систему. За даними науковців, “рапа” корисна при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної систем, при цукровому діабеті, ожирінні та гінекологічних захворюваннях. Високий вміст бору та йоду допомагає лікувати щитовидну залозу.

СПА-комплекс Орися, Оришківці, Тернопільщина

У комплексі “Орися” можна оздоровитися “рапою” у малому та великому басейнах. За останні 5 років послугами мінеральних басейнів в Оришківцях зацікавилося все більше людей з усієї країни.

Оришківці – ідеальне місце для комфортного відпочинку та оздоровлення

Але “Орися” це не тільки мінералізована вода. На території комплексу є також АЗС та заправна станція для електромобілів, стоянка для авто, ресторан із затишними залами на 300 осіб, готель на 25 місць, мальовничий дворик з альтанками, великий басейн та три сауни з можливістю вибрати лікувальні трави. Нещодавно відкрили хамам, де при нижчій температурі (50-55 градусів) та оптимальній вологості можна розслабитися, вдихаючи ефірні масла. Усе це створює ідеальні умови для комфортного відпочинку та оздоровлення.

Тури на Поділля  Термальні тури  Туристичні локації Тернопільщини