Місто Тернопіль – невеликий обласний центр на заході України. Він був названий на честь великого гетьмана Яна Тарнавського, котрий спорудив на його території замок, для захисту польських кордонів від набігів татар. Не дивлячись на те, що Тернопіль не туристичне місто, а лише прагнути стати таким, в ньому є на що подивитися.

Вам дуже сподобається гуляти по романтичною набережній, уздовж Тернопільського ставу. Вона привертає до себе увагу як місцевих жителів, так і гостей міста. У будь-який час дня тут людно.

Набережна в Тернополі досить довга, гуляти можна дуже довго і з задоволенням. Навпаки каскадного фонтану відправляється прогулянковий кораблик. Вітерець, роздмухує волосся, свіже повітря і навколишні краєвиди роблять прогулянку надзвичайно цікавою і романтичною.

У Тернополі майже всі цікавинки знаходяться в центральній частині міста, що дуже зручно. Біля фонтана у всій красі постає Тернопільський замок, а якщо піднятися по сходах вгору, можна побачити, що полюбилася жителям, скульптуру під назвою «Пара лелек». За словами місцевих, того, хто доторкнеться до журавлика, обов’язково чекає поповнення в родині.

Прогулюючись по невеликому скверу, можна побачити знайому історичну особистість – короля Данила на своєму ставний коні. Напроти нього височіє Храм Непорочного зачаття (катедра). Храм виглядає неймовірно красиво, і приваблює своїм оздобленням і величчю.

Центральна вулиця Тернополя називається «Російська». На ній багато бутиків, кафе і ресторанів, втім, як і скрізь. На просторому майдані красується Тернопільський академічний театр імені Тараса Шевченка, до якого веде невелике затишне сквер. Навесні там цвіте прекрасна магнолія.

На лавочці присіла залізна дама, в елегантному блакитному платіце. Це виявилася прима опери Соломія Крушельницька. Вона не випадково тут присіла, адже її біографія тісно пов’язана з містом Тернопіль. Похована знаменита актриса в Львові на “Личаківському кладовищі”.

У Тернополі можна назвати два найбільш популярних ресторани – «Старий Млин» та «Ковчег». Обидва вони заслуговують на особливу увагу. У першому, на вихідних особливий ажіотаж – столик потрібно бронювати заздалегідь. Кухня традиційна українська. Вона блищить чудовим смаком, різноманітністю і подачею. Ціни радують, а очі розбігаються від асортименту. За ресторану «Ковчег» можна гуляти, як по музею. Він побудований у вигляді дерев’яного ковчега, кажуть, що його будував господар своїми руками. Затишний літній дворик з міні зоопарком, а також тераса, розташована прямо на дереві.

Біля ресторану перебувати Тернопільський Гідропарк. Там дуже зелено і цікаво. У свята в гідропарку проходять тематичні гуляння з перевдяганнями, конкурсами тощо Його прикрашають багато зелені, ставки, містки, невеликий зоопарк.

У Тернополі є Торговий центр “Подоляни”, де крім бутиків, розваг та іншого, є непогана варенична, там можна поїсти вареники на будь-який смак. Кафе працює по типу шведського столу.


Екскурсійні тури на Поділля:

Posts not found