• Одноденний автобусний тур в Польщу зі Львова до озера Солина

Солина, Бещадське море, круїз, канатка і гори

  • Напрямок:
  • Тривалість: 1 день
  • Ціна: 795 грн

Дати туру: 11.11 / 25.11

Одноденний автобусний тур в Польщу зі Львова

Ціна: 795 грн

Відчуйте чарівність Польщі разом із нашим автобусним туром до живописного озера Соліна! Бещадський акваторій, плавання на кораблику Солинськими водами, гондольна канатка, течія річки Сян, захоплюючі види Карпат – все це чекає на нас у одноденній автобусній екскурсії до Польщі. Солина, Бещадське море, круїз, канатка і гори | Одноденний автобусний тур в Польщу зі Львова.

Закордонні туриАвтобусні тури в Польщу › Одноденний автобусний тур в Польщу зі Львова

Одноденний автобусний тур в Польщу зі Львова

«Солина, Бещадське море, круїз, канатка і гори»

• АНОНС ТУРУ:
Вартість: Ціна туру: 795 грн/ос
Тривалість: 1 день
Дати виїздів: 11.11 / 25.11
Країни відвідування: Польща
Маршрут: Львів – КПП “Смільниця-Kroscienko” – Солина (Solina) – КПП “Kroscienko-Смільниця” – Львів
Виїзд: м. Львів, приміський залізничний вокзал. (06:00)
Код туру: 83018
Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com

Увага!

1. На проходження кордону на виїзд з України закладено 4 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням, або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до приміського вокзалу і автобази.

2. Шановні туристи, туроператор НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).

3. У даній екскурсії не передбачено закупи (централізоване відвідування супермаркетів типу “Бедронка”, “Лідл” і т.д.).

• ПРОГРАМА ТУРУ:

– виїзд зі Львова (06:00 з приміського вокзалу)

– перетин кордону на контрольно-пропускному пункті “Смільниця-Kroscienko”

Одноденний автобусний тур в Польщу зі Львова до озера Солина

– СПА-курот Соліна (Solina)

Круїз на кораблі, підняття на гору Явір гондольною канатною дорогою, огляд панорами гір та озера, прогулянка дамбою, обід, вільний час. Подаруйте собі незабутнє відчуття спокою та релаксу на чарівному СПА-курорті Соліна! Відчуйте легкість польоту, піднімаючись на гондольній канатній дорозі до вершини гори Явір. Що може бути кращим за захоплюючу панораму гірських вершин і кришталевої поверхні озера, яка розкривається перед вами з висоти пташиного польоту? Але це ще не все! Почуття невагомості змінюється відчуттям твердої землі під ногами під час прогулянки захоплюючою дамбою Соліни. Посмакуйте місцевою кухнею під час смачного обіду та насолодіться вільним часом, занурившись в атмосферу спокою та гармонії цього чудового місця. Відправляйтесь у подорож, яка наповнить вас новими враженнями та зарядить позитивною енергією!

– перетин кордону на КПП “Kroscienko-Смільниця”

– Львів (повернення до приміського вокзалу до 23:00).

• ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Ціна туру: 795 грн/ос.

Знижки:

Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру).


У вартість туру входить:

+ Проїзд автобусом єврокласу;
+ Супровід керівником групи;
+ екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
+ Страхування на час подорожі.

У вартість не входить і додатково оплачується:

– Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
– Харчування;
– Особисті витрати.

Вхідні квитки:

– Круїз на кораблі по водосховищі: загальний – 35 Zl, діти до 15 років – 25 Zl.

– Підйом в кабіні канатного підйомника на гору Явір: підйом в кабіні канатного підйомника на гору Явір в обидві сторони (тривалість – 10 хв.) – загальний – 55 Zl, учні, студенти, пенсіонери (65+) – 45 Zl. Якщо купляти квитки он-лайн на www.pkl.pl/solina/solina.html, то вартість буде 49Zl і 39 Zl відповідно.

• ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:
1. Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було зазначено Польщу та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує родинні зв’язки.
2. Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.
3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.
4. Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.
5. Робити фото- і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!
• ХАРЧУВАННЯ:

Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Відбувається в закладах громадського харчування на березі водосховища на смак та вибір туристів. Там є десятки закладів із різними типами кухонь.

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР: