Дитячий туризм | тури для школярів

Дитячий туризм – особливий напрямок нашої діяльності. У наш час діти рано починають свою «кар’єру» мандрівника. Зрозуміло, більшість молодих туристів відправляється в різні тури по Україні та за кордон зі своїми батьками. Однак, як показує практика, велика кількість позитиву і знань дітям приносять і колективні поїздки – з класом, школою або з групою однолітків. Саме тому дуже актуальними стають організовані тури для школярів. «Час на Мандри» завжди готовий допомогти їх організувати і провести!

Етап планування туру для школярів

Перший етап подорожі – планування поїздки. Тут дуже важлива ініціатива, яка виходить від дорослих – від батьківського комітету, класного керівника або педагогів школи. Визначившись з термінами проведення та напрямком майбутнього туру, Ви звертаєтеся до туристичної компанії «Час на Мандри», фахівці якого оперативно розроблять спеціально для Вашої групи програму подорожі. Зрозуміло, в ній будуть максимально враховані всі Ваші побажання.

До складу так званих турпакетів в результаті увійде весь комплекс послуг: транспортне обслуговування, розміщення в готелі або пансіонаті, харчування, медична страховка, супровід гіда та ін.

Найпопулярніші напрямки дитячого туризму в Україні

Маючи багаторічний досвід роботи з організованими шкільними групами, «Час на Мандри» сформував своєрідний ТОП-лист популярних напрямків в цьому туристичному сегменті.

Безперечними лідерами серед коротких турів є подорожі до Львова та Києва. Це можуть бути і інтерактивні квест-тури, і поїздки на різні заходи (скажімо, виступи цирку чи вистави), і пізнавальні екскурсії найцікавішими місцями міста.

Серед поїздок тривалістю від 2 до 5 днів лідирують автобусні тури в Карпати та Закарпаття. Також в цей часовий проміжок цілком може «вкластися» залізничний тур в Одесу.

Також ми можемо організувати кількагодинні короткі екскурсії у вашому місті. Окрема велика тема – відпочинок в оздоровчих таборах України і за кордоном.

Більш детальну інформацію про всі пропоновані маршрути Ви можете отримати у менеджерів нашої компанії. Втім, як уже говорилося вище, ми готові розробити будь-який тур для дитячої групи, виходячи з Ваших пріоритетів і побажань!