Святкові тури по Україні зі Львова

Україна – країна з неймовірною кількістю свят, які тут люблять і вміють відзначати з веселощами, розвагами і неймовірною атмосферою.

Святкові тури по Україні 2021 – 2022 стануть чудовою нагодою і доповненням до традиційної відпустки, адже навіть кілька днів в новій цікавій обстановці наповнять ваше життя новими фарбами і подарують заряд бадьорості та енергії надовго. Серед найбільш популярних святкових турів варто відзначити новорічні та тури на травневі свята!

Святкові тури від «Час на Мандри»:

Тури на Новий рік і Різдво

Куди б ви не відправилися в новорічні тури, в якому куточку країни не опинилися б – усюди вас чекають нестримні веселощі, рясно накриті традиційними стравами столи і безліч розваг на будь-який смак! А ще цей час варто присвятити відвідинам різних театралізованих вистав, музеїв і вдосталь насолодитися чарівною природою і засніженими околицями великих міст і маленьких селищ!

Тури на Травневі свята

Травневі свята – це майже літо, а також традиційне відкриття сезону шашликів! Провести максимальну кількість часу на природі, насолодитися її величчю і безліччю розваг! Ідеально в ці дні провести кілька екскурсій – погода не надто спекотна і виснажлива і в той же час вже не холодно. Так що сотні музеїв під відкритим небом готові здивувати вас своїми захоплюючими експозиціями.

У будь-якому, випадку, коли б ви не вирішили відвідати самі цікаві місця України, ми зробимо все для того, щоб ця подорож запам’яталося надовго і залишила тільки приємні враження! А ціни на тури від «Час на мандри» стануть приємним доповненням!