• КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА

  • Напрямок:
  • Тривалість: 3 дн
  • Ціна: 2,295 грн

Дати виїздів: …

Екскурсійний тур на Поділля і Буковину на 3 дні зі Львова

Бакота, Кам’янець-Подільська фортеця і старе місто, центр та університет Чернівців, Хотинська фортеця, печера Вертеба, круїз на теплоході по каньйоні Дністра та красиві пейзажі Бакоти

Тур в Кам’янець-Подільський, Чернівці і Бакоту зі Львова

Анонс туру:

Вартість: Ціна туру: 2295 грн/ос
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Дати виїздів:  06.10 / 20.10
Виїзд: 08:00 – Готель “Львів” (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
10:30 – Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка “Радіоринок”
Проживання: Готель “7 днів” у м. Кам’янець-Подільський
Менеджер: +380689008998 (Viber/Telegram/WhatsApp); mandrytk@gmail.com

У програмі туру час вказано орієнтовно. Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні. Компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Рекомендуємо туристам з інших міст брати квитки на потяг у зворотньому напрямку на після 24:00.

Програма туру:

1 день:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

– виїзд зі Львова (08:00) / Івано-Франківськ (10:30)

– Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вечеря)

Чернівці є історичним центром Буковини. Це багатонаціональне місто, в якому уживаються українці, росіяни, румуни та їх культури. Місто живе, молодіжне, наповнене легендами і розповідями. Це відмінне місце для прогулянок і естетичної насолоди.

«Бути в Чернівцях і не побачити університет, все одно, що бути в Римі і не побачити Папу Римського», – з таким висловлюванням погодиться кожен, кому пощастило милуватися цим архітектурним шедевром.

– Кам’янець-Подільський (поселення в готель).

2 день:

Місто Кам'янець-Подільський, Хмельниччина

– сніданок і виїзд на екскурсії (08:00)

– Кам’янець-Подільський (екскурсія по старому місту та фортеці, обід)

Кам’янець-Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його називають містом семи культур. У Кам’янці протягом багатьох століть перепліталися культури і традиції семи народів: українців, вірмен, поляк, литовців, турків, росіян і євреїв. Це поєднання різних звичаїв і вірувань створило своєрідну, автентичну атмосферу, відбиту в архітектурі Старого Міста.

Кам’янець-Подільська фортеця – середньовічний замок, який входить в список історичних пам’яток України. Побачити фортецю прагнуть тисячі туристів з України та зарубіжних країн.

– Бакота (огляд скельного монастиря)

Цей куточок раю на півдні Хмельницької області приваблює туристів мальовничим ландшафтом, цілющими джерелами, багатою історією і відчуттям спокою. Однак назви Бакота немає на карті України. Воно зникло в 1981 році разом з населеним пунктом, який був затоплений в зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла. Ось чому цю дивовижну місцевість називають українською Атлантидою.

– Кам’янець-Подільський (повернення в готель).

3 день:

Хотинська фортеця, Чернівецька обл

– сніданок, виселення з готелю і виїзд на екскурсії (07:00)

– круїз по каньйону Дністра

Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

– Хотин (екскурсія по фортеці)

Хотинська фортеця – це історичне місце, яке залишило помітний слід в історії України, а так само в історії сусідніх країн. Хотинська фортеця – це яскравий зразок оборонної архітектури. Ця фортеця велична і прекрасна. Однак її оборонний мур суворий і має грізний вигляд. Фортеця була визначена, як одне з семи чудес України.

– Кривче (обід)

– Більче-Золоте (огляд печери Вертеба)

Печеру «Вертеба», яка відіграла надзвичайно важливу роль у відновленні стародавньої історії світу ще називають «Подільською Помпеєю». Печера є не тільки берегинею безцінних артефактів, вік яких перевищує тисячі років, але і вважається однією з найбільших печер Європи. Загальна протяжність підземних ходів і залів становить понад 9 кілометрів.

– Тернопіль (повернення о 20:00) / Львів (повернення о 22:00).

° Ціна туру: 2295 грн/ос

Знижки:

– Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
– Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 180 грн/особа (від загальної вартості туру)
– Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру


У вартість туру входить:
+ проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
+ проживання – 2 ночі,
+ супровід гідом-екскурсоводом,
+ екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
+ страхування на час подорожі.


У вартість не входить і додатково оплачується:
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
– харчування,
– особисті витрати та сувеніри.


Вартість вхідних квитків за 1 ос:
Печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн./ос., дитячий – 25 грн./ос.

Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн./ос.; студенти, учні – 35 грн./ос.

Кам’янецька фортеця: загальний – 100 грн, пенсіонери, студенти і учні – 50 грн.

Національний парк “Подільські Товтри” (Бакота): дорослі, студенки – 90 грн./ос., діти 6-12 років – 40 грн./ос.; діти до 6 років – безкоштовно.

круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 250 грн., діти до 6 років – 180 грн.

Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 80 грн, студенти і учні – 40 грн.

Проживання:
Готель “7 днів” у м. Кам”янець-Подільський.
Комфортні 2-місні номери зі зручностями у номері.


Харчування:
1-й день

Сніданок – Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід – відувається в ресторані “Файно” м. Чернівці. Меню: салат з капусти, борщ, картопля з м’ясом по-домашньому, хліб, узвар. Вартість 130 грн./ос.

Вечеря – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Чернівці.

2-й день

Сніданок – відбувається в ресторані “Ешер”, готелю “7 днів”. Меню: млинці з куркою та сиром, сметана, томати, стручкова квасоля, булошка, круасан, чай. Вартість 150 грн./ос.

Обід відбувається в кафе “Beef” в м. Кам’янець-Подільський. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 170 грн./ос.

Вечеря – Меню: макарони з м’ясом по-домашньому, салат, хліб, компот. Вартість 90 грн./ос.

3-й день

Сніданок відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. омлет, бекон, сир, томати, грибний жульєн, булочка житня, круасан, масло, чай/кава. Вартість 150 грн./ос.

Обід – Відбувається в м.Хотин. Меню: борщ, картопля з курячою гомілкою, салат, хліб, компот. Вартість 150 грн/ос.

Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Бакота - українська Атлантида

Бакота – затонулий світ, Хмельниччина

Бакота – прекрасне місце, якого немає на карті Цей куточок раю на півдні Хмельницької області приваблює туристів мальовничим ландшафтом, цілющими джерелами, багатою історією і відчуттям спокою. Однак назви Бакота немає на карті України. Воно зникло в 1981 році разом з населеним пунктом, який був затоплений в зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла. Ось чому цю дивовижну місцевість […]

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

«Бути в Чернівцях і не побачити університет, все одно, що бути в Римі і не побачити Папу Римського», – з таким висловлюванням погодиться кожен, кому пощастило милуватися цим архітектурним шедевром. Незвичайність споруди підкреслюється розташуванням на пагорбі Домінік, колись найвищій точці міста, в оточенні парку, звідки відкривається чудова панорама на передмістя. Завдяки цьому, колишня Резиденція митрополитів […]

Місто Чернівці / Черновцы

Місто Чернівці

Місто Чернівці знаходиться на південному заході України, в 40 км від кордону з Румунією, на правому березі річки Прут. Чернівці є історичним центром Буковини. Це багатонаціональне місто, в якому уживаються українці, росіяни, румуни та їх культури. Місто живе, молодіжне, наповнене легендами і розповідями. Це відмінне місце для прогулянок і естетичної насолоди.

Печера Вертеба, с. Більче-Золоте, Тернопільщина

Печера Вертеба, с. Більче-Золоте, Тернопільщина

Печери Подільського краю – це, по суті унікальне природне утворення в Європі. Відомих і відкритих печер в цьому краї кілька десятків. Однак за приблизними оцінками фахівців, в чотири рази більша кількість печер чекає свого відкриття. Печера Вертеба – єдина в Україні печера-музей, всередині якої знаходяться предмети, знайдені в ході археологічних розкопок стародавньої трипільської культури, представники […]

Хотинська фортеця, Чернівецька обл

Хотинська фортеця, Чернівецька обл

Хотинська фортеця – це історичне місце, яке залишило помітний слід в історії України, а так само в історії сусідніх країн. Походження назви «Хотин» пояснюється по-різному. Вважається, що назва Хотин могла пішла від чоловічого імені Хотин (означає “бажаний”, “милий”), яке часто зустрічалося серед східних слов’ян або від дієслова “хотіти”, або від тюркського слова “хут” – “велика риба”.

Місто Кам'янець-Подільський, Хмельниччина

Місто Кам’янець-Подільський, Хмельниччина

Кам’янець-Подільський не тільки є центром однойменного адміністративного краю, а й один з найдавніших його міст. Спочатку місто було фортецею на кордоні християнського і мусульманського світу, на перетині важливих торговельних шляхів, як сухопутних, так і морських. Місто мало не тільки важливе геополітичне значення, а й славилося як великий торгово-ремісничий центр. Місто пережило захоплення і розграбування турецьким […]

Кам'янець-Подільська фортеця, Хмельницька область

Кам’янець-Подільська фортеця, Хмельницька обл

Кам’янець-Подільська фортеця – середньовічний замок, який входить в список історичних пам’яток України. Історія Кам’янець-Подільської фортеці. За деякими історичними даними замок існував ще за часів Київської Русі. З 1362 р по 1434 р. Кам’янець-Подільська фортеця була литовським форпостом, а наступні триста років належала польській владі. Вперше про фортецю згадується в грамоті князя Юрія Корятовича в 1374 […]