• ТІЛЬКИ ЧУДЕСА І НІЧОГО БІЛЬШЕ
  • Почаївська лавра, Тернопільщина
  • Місто Кременець, Тернопільщина
  • Бакота - українська Атлантида
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Місто Тернопіль
  • Місто Кам'янець-Подільський, Хмельниччина
  • Підгорецький замок, Львівщина

ТІЛЬКИ ЧУДЕСА І НІЧОГО БІЛЬШЕ (Поділля і Буковина)

  • Напрямок:
  • Тривалість: 6 дн
  • Ціна: 3,896 грн

АК Дати виїздів 2022: 08.08 / 28.08 / 06.09 / 24.09 / 14.10 / 24.10 / 13.11
Львів – Тернопіль – Збараж – Чернівці – Камянець-Подільський – Кривче – Бакота – Хотин – Теребовля – Кременець – Почаїв – Підгірці – Львів

Ви чули щось про затоплене місто Бакота? А чого варті наші фортеці, які стоять багато століть! А гіпсова печера, якій майже 200 млн років! Все це, і багато іншого можна побачити у нашому шестиденному екскурсійному турі «ТІЛЬКИ ЧУДЕСА І НІЧОГО БІЛЬШЕ»!

«ТІЛЬКИ ЧУДЕСА І НІЧОГО БІЛЬШЕ» – шість днів на Поділлі і Буковині


Ціна туру: 3896 грн/ос
Тривалість: 6 днів / 5 ночей
Дати виїздів 2022:
08.08 / 28.08 / 06.09 / 24.09 / 14.10 / 24.10 / 13.11
Маршрут:
Львів – Підгірці – Тернопіль – Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Бакота – Кременець – Почаїв – Львів
Питання по туру:
+380689768840 (Viber/Telegram/WhatsApp); uamandry@ukr.net
1 ДЕНЬ:
Зустріч на залізничному вокзалі Львова (пл.Двірцева 1).

Місце відправки: залізничний вокзал м.Львів, площа Двірцева 1, (Туристи, котрі прямують поїздами Запоріжжя – Львів, можуть приєднатися до групи в Тернополі, якщо нема можливості встигнути на ранковий виїзд зі Львова).

Місто Тернопіль

Приїзд в Тернопіль. Прогулянка-екскурсія по Тернополю (входить у вартість туру)

Милі, охайні будиночки вздовж тихих вулиць і тихе плесо Тернопільського озера, а в їх фон органічно вписані, як дорогоцінні діаманти, уцілілі архітектурні будівлі минулих епох.

Поселення у готель. Вільний час.

Пропонуємо відвідати:

Екскурсія по Збаражу (дорослий: 180грн. / діти: 160грн. + вх. квиток)

Збараж – старовинне містечко, яке розкинулося в долині Медоборів. Справжня перлина міста – Збаразький замок (вх. квитки) – видатна фортифікаційна споруда, побудована італійськими архітекторами і голландським інженером по новітнім, для того часу, технологіям. Саме під Збаражем відбувалися важливі події визвольної війни козаків проти Речі Посполитої. Справжньою гордістю Збаразького замку є підземні галереї, якими, згідно за козацькими літописами, тікав сам Ярема Вишневецький.

2 ДЕНЬ:
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Чернівці.

Екскурсія Чернівці – маленький Париж (вх. квиток)

Екскурсія до столиці Буковини – «Чернівці – маленький Париж». Ми потрапляємо в місто – яке не поступалося Відню, місто – де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав’ярень. Ви прогуляєтеся вуличками О.Кобилянської, М. Емінеску та Вірменською, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу, театр, будинок колишнього Ощадбанку, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П’яну церкву. Далі нас чекає справжня перлина міста – резиденція митрополитів Буковини і Далмації, яку побудували з 1864 до 1882 року. У цій дивній за своєю красою споруді видно візерунки української вишиванки, буковинських килимів та гуцульської писанки, легко проглядаються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю.

Вільний час.

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Поселення в готель.

3 ДЕНЬ:
Місто Кам'янець-Подільський, Хмельниччина

Сніданок.

Екскурсія Кам’янець-Подільський – місто семи культур… (вх. квиток)

Одне з найдавніших міст України, місто, яке зберегло дух середньовіччя. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам’яне диво. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця і Турецький міст, поєднання культових споруд різних релігій – костел св. Перта і Павла з турецьким мінаретом, костел о.Францисканців, вірменський квартал, Польський і Російський ринок, залишають неповторне враження.

Вільний час в Кам’янці-Подільському

Запрошуємо відвідати екскурсію:

Царство каменів і лабіринтів (дорослий: 300грн. / діти: 280грн.)

Переїзд в с. Кривче, де ми поринемо в захоплюючу подорож фантастичними лабіринтами однієї з найбільших гіпсових печер світу – Кришталевої (довжина – 24 км!). Нас чекають підземні кімнати з кам’яними зображеннями – голова Буйвола, Сови, Орла. А як щодо прогулянки між Зубами Дракона або Хребтом Крокодила? Не менш цікаві і Камінь Бажань (кажуть, мрії здійснюються обов’язково) плюс Веселий Спуск з Веселим підйомом.

Повернення в Кам’янець-Подільський.

4 ДЕНЬ:
Бакота - українська Атлантида

Сніданок. Вільний час в Кам’янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Бакота – місце, якого немає на карті… (дорослий: 300 грн. / діти: 280 грн.)

Чудовий гірський ландшафт, розкішні ліси, безкраї луки, цілющі джерела з надзвичайною водою, змішується з прохолодою, якою дихає затока. А над хвилями Дністра схилилась 120-метрова скеля – Біла гора, якій відкривається мальовничий вид на підковоподібну затоку р. Дністер. Перлина Бакоти – Скельний печерний монастир. Як припускають деякі вчені, він був заснований на місці язичницького святилища першими християнами в XI ст. Саме слово «бакота» означає «бажане місце», в це не складно повірити, коли навколо такі пейзажі…

Таємниці, заховані в каменях (дорослий: 300грн. / діти: 280грн.)

На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться – найпотужніший замок Східної Європи – Хотинська фортеця. Більш ніж на кілометр тягнуться кам’яно-земляні укріплення. Внизу, на скелястому мисі – замок з двором, оточений масивним земляним валом з бастіонами. Сорокаметрові стіни замку прикрашає орнамент з червоної цегли – немов подільська вишита сорочка. А ще фортеця справжня кінозірка – адже “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Три мушкетери”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда” знімалися саме тут…

Повернення в Кам’янець-Подільський.

5 ДЕНЬ:
Місто Кременець, Тернопільщина

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по маршруту.

Проїзд вуличками міста Теребовля – одного з найстаріших міст Поділля.

Екскурсія Кременець – перлина Волинського краю… (входить у вартість туру)

Ви побачите красиві споруди європейського зразка – магістрат і колегіум, Богоявленський і Миколаївський собори, старовинні житлові будинки. Родзинка міста – Замкова гора, з якої відкривається чудова панорама.

Поселення у готель. Вільний час.

6 ДЕНЬ:
Почаївська лавра, Тернопільщина

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Почаїв – український Єрусалим… (вх. квиток)

Одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері і помилуватися стародавнім замком – це далеко не все, що тут чекає нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справляє незабутнє враження.

 

Екскурсія в Підгорецький палац (вх. квиток)

«Галицький Версаль», його стіни пам’ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак.

Підгорецький замок, Львівщина

(!!! Екскурсія в Підгорецькому замку, може бути проведена в перший день туру, перед екскурсією в Тернополі!!!)

16:00 – Орієнтовний час повернення до Львова. Місце прибуття у Львів – залізничний вокзал.

Подарункова екскурсія по Львову (вх. квиток)

Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Лабіринтами львівських вулиць». Тут все дихає сивою давниною, здається, що ми перенеслися на декілька століть назад. Саме тут ми зможемо доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова.

ТІЛЬКИ ЧУДЕСА І НІЧОГО БІЛЬШЕ

° Ціна туру: 3896 грн/ос

Знижки для дітей:

– Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
– Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

Доплата за одномісне розміщення в готелі:

1200 грн


У вартість туру входить:
+ проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
+ проживання в готелях 2-3*,
+ сніданки в готелях,
+ 6 екскурсій (згідно програми)
+ супровід гідом-екскурсоводом,


У вартість не входить і додатково оплачується:
• послуга “гарантований номер місця” – 195 грн. (місця з 1 по 16);
• страховий поліс- 31,50 грн;
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• туристичний збір в готелях по маршруту;
• послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 195 грн.

Послуга “Гарантійний платіж” дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою “гарантійний платіж”, проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.

Проживання:
Готелі 2-3* (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).


ВАЖЛИВО:
– Туристи, що здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можна замовити одномісне розміщення за додаткову оплату.
– Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та/або пошкодження аудіотехніки (радіогіда) наданої перед та/або в ході туру. У разі втрати/пошкодження аудіотехніки (радіогіда) турист відшкодовує його вартість у розмірі 60€.
– У випадку переносу туру, на деякі дати можлива мінімальна обов’язкова доплата за Турпакет, детально уточнювати в агентстві по місцю бронювання туру.
– ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.
– Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Підгорецький замок, Львівщина

Підгорецький замок, Львівщина

Зразком прекрасного поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями є Підгорецький замок, розташований на схилі мальовничого узгір’я в селі Підгірці, Львівської області. Кам’яний замок був заснований у 1635 р гетьманом Станіславом Конєцпольським на місці більш давніх укріплень, що належали родині Підгорецьких. Замок будувався за проектом відомого італійського архітектора Андре дель Аква в 1635-1640 рр. Службові приміщення утворювали […]

Кам'янець-Подільська фортеця, Хмельницька область

Кам’янець-Подільська фортеця, Хмельницька обл

Кам’янець-Подільська фортеця – середньовічний замок, який входить в список історичних пам’яток України. Історія Кам’янець-Подільської фортеці. За деякими історичними даними замок існував ще за часів Київської Русі. З 1362 р по 1434 р. Кам’янець-Подільська фортеця була литовським форпостом, а наступні триста років належала польській владі. Вперше про фортецю згадується в грамоті князя Юрія Корятовича в 1374 […]

Місто Кам'янець-Подільський, Хмельниччина

Місто Кам’янець-Подільський, Хмельниччина

Кам’янець-Подільський не тільки є центром однойменного адміністративного краю, а й один з найдавніших його міст. Спочатку місто було фортецею на кордоні християнського і мусульманського світу, на перетині важливих торговельних шляхів, як сухопутних, так і морських. Місто мало не тільки важливе геополітичне значення, а й славилося як великий торгово-ремісничий центр. Місто пережило захоплення і розграбування турецьким […]

Хотинська фортеця, Чернівецька обл

Хотинська фортеця, Чернівецька обл

Хотинська фортеця – це історичне місце, яке залишило помітний слід в історії України, а так само в історії сусідніх країн. Походження назви «Хотин» пояснюється по-різному. Вважається, що назва Хотин могла пішла від чоловічого імені Хотин (означає “бажаний”, “милий”), яке часто зустрічалося серед східних слов’ян або від дієслова “хотіти”, або від тюркського слова “хут” – “велика риба”.

Місто Тернопіль

Місто Тернопіль

Місто Тернопіль – невеликий обласний центр на заході України. Він був названий на честь великого гетьмана Яна Тарнавського, котрий спорудив на його території замок, для захисту польських кордонів від набігів татар. Не дивлячись на те, що Тернопіль не туристичне місто, а лише прагнути стати таким, в ньому є на що подивитися. Вам дуже сподобається гуляти […]

Місто Збараж, Тернопільщина

Збараж, Тернопільщина

Місто Збараж на Тернопільщині – ще одне місце з багатою історією, якими може похвалитися Україна. Тут знаходиться безліч пам’яток, які припадуть до смаку всім цінителям старовинної архітектури. Збараж – місто, пам’ятки якого входять в знамениту “Золоту підкову Львівщини”. Це не дивно – історія Збаража налічує багато сотень років, тому всі його будови придбали національну значимість. […]

Збаразький замок, Тернопільщина

Збаразький замок, Тернопільщина

Замок розташований на високому пагорбі, в народі це місце називають Замковою горою, в низині якої протікає річка Гнізда. З усіх боків Збаразький замок оточують високі вали, оточені глибокими ровами. До наших часів зберігся рів навколо фортеці, через який лежить кам’яний міст. Перейшовши через нього, ми побачимо виїзну вежу. Висота старих стін оборонної споруди становила 12 […]

Місто Чернівці

Місто Чернівці

«Чернівці – на півдорозі між Києвом і Бухарестом, Краковом і Одесою – були негласною столицею Європи, де тротуари підмітали букетами троянд, а книгарень було більше, ніж кав’ярень» (Георг Гайнцен) Місто Чернівці знаходиться на південному заході України, в 40 км від кордону з Румунією, на правому березі річки Прут. Чернівці є історичним центром Буковини. Це багатонаціональне […]

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

«Бути в Чернівцях і не побачити університет, все одно, що бути в Римі і не побачити Папу Римського», – з таким висловлюванням погодиться кожен, кому пощастило милуватися цим архітектурним шедевром. Незвичайність споруди підкреслюється розташуванням на пагорбі Домінік, колись найвищій точці міста, в оточенні парку, звідки відкривається чудова панорама на передмістя. Завдяки цьому, колишня Резиденція митрополитів […]

Печера КРИШТАЛЕВА, с. Кривче, Тернопільщина

Печера КРИШТАЛЕВА, с. Кривче

Кришталева печера в Кривче, Тернопільська область – унікальне творіння природи, яке в наш час відкрито для туристів і дивує своєю незвичайною красою. Неймовірна Кришталева (також називають Кришталева) печера була утворена підземними водами мільйони років тому. Не так давно тут стали проводитися екскурсії. Довжина Кришталевої печери – більше 20 кілометрів, проте шлях екскурсії займає лише 2,5 кілометри. […]

Село Кривче (Борщівський р-н), Тернопільщина

Село Кривче (Борщівський р-н), Тернопільщина

Село Кривче відоме з XVII в. Вперше в документах містечко згадується в 1650 році під назвою Оплакане. Кого тут оплакували, науці невідомо, але однозначно відомо, що тут є пам’ятки, які обов’язково варто побачити. Якщо Ви подорожуєте по півдню Тернопільської області, то загляньте в Кривче – не пошкодуєте. Єврейський слід тут теж присутній, але він не […]

Бакота - українська Атлантида

Бакота – затонулий світ, Хмельниччина

Бакота – прекрасне місце, якого немає на карті Цей куточок раю на півдні Хмельницької області приваблює туристів мальовничим ландшафтом, цілющими джерелами, багатою історією і відчуттям спокою. Однак назви Бакота немає на карті України. Воно зникло в 1981 році разом з населеним пунктом, який був затоплений в зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла. Ось чому цю дивовижну місцевість […]

Місто Кременець, Тернопільщина

Місто Кременець, Тернопільщина

Місто Кременець розкинулося біля південного підніжжя невисоких лісистих Кременецьких гір. Населений пункт знаходиться в 70 кілометрах на північ від Тернополя по автотрасі Чернівці – Луцьк – Брест. У Кременці є кінцева залізнична станція на гілці, що веде зі Здолбунова. Пасажирське сполучення на ній нерегулярне. Кременець – районний центр, але є містом обласного значення, тому не […]

Почаївська лавра, Тернопільщина

Почаївська лавра, Тернопільщина

У Почаєві, в невеликому місті в західній частині України, знаходиться Свято-Успенська Почаївська Лавра – одне з наймальовничіших місць в країні, овіяне безліччю легенд. Тисячі туристів і паломників приїздять в цей унікальний архітектурний ансамбль, щоб познайомитися з його багатою історією, а також поклонитися місцевим святиням і відпочити від галасливої міської суєти. Свято-Успенська Почаївська Лавра На території […]

«ТІЛЬКИ ЧУДЕСА І НІЧОГО БІЛЬШЕ» – шість днів відпустки на Поділлі і Буковині